Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz LonGleY #47626 üzenetére

    Nahát én elolvastam azt az esetet, és szokás szerint igazad is van, meg nem is. A Revo Uninstallerrel nem csomagolnak észt. Pedig nem árt ha van.
    Vizsgálat után SEMMIT SEM TÖRÖL MANUÁLISAN. Hanem beletolja szépen a képedbe a listát, aztán azon eléggé látszik, hogy törölhető, vagy nem. Már ha értesz hozzá.
    De én eleve Revot csak akkor használok, ha baj van, mert alapból marhára nem zavar az a pár felesleges bejegyzés a registryben, esetleg a fájlok.
    Nálam is volt olyan, hogy rosszul mérte fel a helyzetet, és rendszecuccot akart törölni.
    De marha hasznos volt, mikor nem akarta elfogadni az MSI digitalizálóhoz adott kulcsot a szoftver, hanem kiírta hogy illegál, én meg ott kaptam agybajt. Sima reinstallnál megjegyezte, revo lepucolta.
    Szintén volt olyan bajom, hogy bebugolt az nvidia driver, és az istenért se tudtam eltávolítani. Ahogy szedte le a modulokat, a WIn írta ki hogy új hardver és rakta vissza :Y
    Csökkentett mód (abban nem megy az nV telepítő) Revo, pucol, vissza.
    Ezen kívül a Revonak nagyon jó GUI-ja van az autorunok kezelésére.

    Szóval ha valaki ért hozzá, akkor igenis jó eszköz. Nem egy registrybooster kategória.

Új hozzászólás Aktív témák