Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz LonGleY #46954 üzenetére

    Na jó, nem írtam le minden előzményt, de a helyzet az, hogy először a Win vezérlőpult saját beépített eltávolítójával akartam leszedni, de továbbra is ott maradt a telepített programok listájában, gondolom a több ezer registrys bejegyzés miatt, amit alapból nem pucolt ki. Ezután került sor a Revo Uninstalleres akcióra.
    Tehát általánosságban is fel lehet tenni a kérdést, hogy mégis miként távolítsunk el egy olyan progit, ami a jellegéből adódóan beássa mélyen magát a registrybe, és nincs saját eltávolító progija, mint a Comodonak?
    A Comodo tűzfal jellegéből adódóan beépült a netkapcsolatokba is, ezért kérdeztem, hogy van-e valami lehetőség ezt a kapcsolatot újraépíteni Win újratelepítés nélkül. Csak ezért most kurvára nincs kedvem, egy fél éves tiszta telepítésű, amúgy jól működő Wint újrarakni, napokig tökölni azzal, mire minden program - nálam több mint ötven- a helyére kerül, meg működik is.

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák