Új hozzászólás Aktív témák

  • baboss

    őstag

    válasz akos3 #46840 üzenetére

    Elnézést ha nem tudtam válaszolni egypár kérdésre,de ne volt időm a gép elé üllni.
    Ha telepítesz egy programot akkor visszaállítási pont jön létre.Ez arra jó ha elrontasz valamit (törölsz mappát, adatot stb vagy nem működik rendesen az OP akkor a mentett visszaállítási pontok listájából kitudod választani azt a dátumot amikor még jó volt az OP,vagy megvolt még a törölt mappa stb.Én 10%-ra szoktam beállítani,ez x GB a meghajtó nagyságától függően.Ha 120GB az SSD vagy a HDD akkor 10%=12 gb,de ezt az értéket úgy állítod be ahogy akarod.Ha megtelik ez a 12 GB akkor az OP automatikusan törli a dátum szerint legrégebbi visszaállítási pontot.Ha nagyon nagy értéket adsz meg neki akkor sok helyet elfog venni a meghajtóról,viszont sokkal régebbi mentett időpontra visszatudod állítani az OP-t.A visszaállítási pont törlésével nem törölsz semmit minden marad ahogy most használod az OP-t,de nem fogod tudni visszaállítani egy régebbi időpontra mer törölted.Tehát ha törlöd a visszaállítási pontokat akkor a törlés időpontja lesz az egyetlen visszaállítási pontod.
    Ha kell a hely az adathordozón akkor kikapcsolhatod a hibernálást,ha nem akarod azt használni,és elég csak az alvás.Ha kikapcsolod akkor az alvást nem befolyásolja.

Új hozzászólás Aktív témák