Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike88

    senior tag

    válasz Peter_ #902 üzenetére

    Péter és Pityu!

    Konkrétan Wetek play 2-ről nem tudok nyilatkozni, de általánosságban elmondható az összes androidos boxról az, hogy az AV és a HDMI kimenet együttes használata nem működik, csak képnél. Tehát az megoldható, hogy HDMI-n "küldöd ki" a képet a monitornak, és az AV kimenetről szeded le a hangot, ott kell lennie hangnak akkor is, ha a HDMI van használatban. Mindenesetre ezen felül az olcsó kínai (nálunk szintén olcsó König néven forgalmazott) USB hangkártyát kezelik az androidos boxok, így szinte biztos vagyok benne, hogy a Wetek play 2 is. WP1-nél még LE "alatt" is van hang az AV kimeneten HDMI használata során.

    Kadenciahelyes lejátszás Wetek play 2-nél tudtommal android alatt is megoldott, szerintem épp ezért is használnak lényegesen többen WP2-n androidot, mint WP1-en, de majd WP2 tulajok megerősítik, vagy cáfolják ezt.

    Weteknek többek között az volna a lényege, hogy a dual boot egyszerű. Android NAND-on, 2. op.rendszer pedig SD kártyán. WP1-nél úgy működik a dolog, hogy amennyiben az SD kártya bent, úgy arról bootol, ha nem, akkor nyilván NAND-ról, de tudtommal WP2-nél már megoldott a dolog egy "boot menüvel" is, szóval még csak az SD foglalatot sem kell koptatni. Class10-es kártya kell legalább, szóval tapasztalatból mondom, hogy egy class4-es kártyával tetű lassú a róla bootolt oprendszer.
    LE alatt VDR-el vagy TVHeadend-el "működik" a dolog. VDR-t, ugyan még sosem használtam, de bemutató videók alapján egy egyszerűbben kezelhető dolog, gyak. úgy működik, mint egy hagyományos box esetében, közvetlen a boxon tudod indítani a keresést. TVH-el ugyebár egy 2. eszközzel, böngészőből, tudsz csatornát keresni, viszont ha egyszer azzal megvagy, akkor én úgy gondolom, hogy jelentősen könnyebb minden, gondolok itt akár csat.lista átalakítására ha változás lép föl stb.

Új hozzászólás Aktív témák