Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Sk8erPeter #13008 üzenetére

    Igen, a doksit láttam a beállítás stimmel.

    Joomlában a postázó három féle lehet:

    Eddig SMTP volt, most egyedül a phpmail megy sajnos.

    Nekem ez alapján az jön le, hogy az OpenSSL megy (Joomla -> Rendszerinformációkból jött adatok)

    PHP Version 5.3.29

    System Linux s35 2.6.32.61 #3 SMP Fri Nov 29 02:11:34 CET 2013 x86_64
    Build Date Aug 21 2014 12:36:47
    Configure Command './configure' '--prefix=/usr/local/php5.3' '--enable-fastcgi' '--with-gd' '--with-mysql' '--with-zlib' '--with-jpeg-dir' '--with-png-dir' '--with-freetype-dir' '--with-pcre-regex' '--enable-track-vars' '--enable-wddx' '--enable-sysvshm' '--enable-sysvsem' '--enable-standard' '--enable-shmop' '--enable-sockets' '--enable-session' '--enable-posix' '--enable-mbstring' '--enable-iconv' '--enable-gettext' '--enable-ftp' '--enable-filepro' '--enable-exif' '--enable-dba' '--enable-ctype' '--enable-calendar' '--enable-bz2' '--enable-bcmath' '--enable-dbase' '--with-gettext' '--with-xml' '--with-iconv' '--with-curl' '--with-imap' '--with-kerberos' '--with-imap-ssl' '--with-openssl' '--enable-soap' '--enable-memory-limit' '--enable-intl' '--with-xsl' '--with-mysqli' '--with-pdo-mysql' '--with-mcrypt' '--with-tidy' '--enable-zip' '--with-mysql-sock=/var/run/mysqld/mysqld.sock' '--with-libxml-dir=/usr/src/mediacenter/libxml/libxml2-2.7.8'

    openssl

    OpenSSL support enabled
    OpenSSL Library Version OpenSSL 0.9.8g 19 Oct 2007
    OpenSSL Header Version OpenSSL 0.9.8g 19 Oct 2007

    Phar
    Native OpenSSL support enabled

    Sajnos anno én - részben a munkahelyem miatt- a Joomla-val kerültem kapcsolatba, még az 1.x kijövetelekor. Azóta már van drupalos és wordpress-es oldalunk is. Drupal nekem sajnos nagyon idegen a node-okkal a Joomla/WP után, képtelen voltam átszokni. Engem a legjobban az idegesít, hogy 2-3 modul/plugin telepítése után szinte garantált a Mootools/Jquery összeakadása, amit egy plusz egy modullal lehet talán rendbe tenni. (mondjuk "hasonlóba" futottam drupalnál is, amikor az UC_Addresses modul szétfagyasztotta a webshop importját CSVből, olyan szinten, hogy rollback kellett). Nem vagyok egy nagy programozó, bár a felsőoktatásban tanultam pár nyelvet, gyakorlatban megmaradt annyi, amennyi muszáj (egy CMS mellett ez ugye javarészt csak HTML és CSS).

    Visszatérve a hibára, igen az külön idegesítő, hogy a hibajelentés maximumra van állítva, de a logban sehol nem szerepel, hogy nem sikerül csatlakozni a kiszolgálóhoz, vagy valami...

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák