Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Acheron

    őstag

    válasz radi8tor #371 üzenetére

    Most én is pont őt húzom. Nem sok fegyó van ami még goldozásra vár, de ő még pont ilyen. Nekem annyira nem jött be eddig, elég gyengécske, remélem a kiegészítőkkel fel lehet húzni egy használható szintre.
    Más.
    Érdekes meccsem volt nemrég. Úgyí tűnik az SBMM keblére ölelt ma este, és egy 27:2 meccset sikerült lehozni killstreak -ekkel együtt. Hasonló azért elő szokott fordulni, ez önmagában nem lepett meg, de közben jött egy, korábban még soha nem tapasztalt momentum:
    20+ kill fölött feltűnt, hogy egyszer csak megjelentek az ellenfelek és a csapattársak a látómezőben - falon keresztül is. ellenfél kis piros hegyére állított négyzetben, fehér X -el, csapattárs kék négyzetben:


    Egész addig ment ez a dolog, amíg a nagy rácsodálkozás közepette lepuffantottak hátulról.
    Utána minden visszatért a normál alapállásba.(egyébként a képen látható kis piros enemy pár másodperc múlva kijött az épületből, de mivel pontosan láttam a mozgásából, hogy jön, számára nem lett jó vége a talinak :B Kb ilyen lehet, amikor valaki WH -el? Komolyan, kissé kínosan éreztem magam)
    Kérdés: mi a fene ez a "mutatom a kiholvan" feature? Mivel lehet ezt "kiérdemelni", előhívni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák