Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz Xaels #264 üzenetére

    Elnézést mindenkitől az offokért!
    Nem Martyr téma, hanem ARPG, ignoráljátok nyugodtan!

    Igen, köszi.
    Olvastam, hogy azok kijöttek konzolra.
    PC-s vagyok, Steam értékelések + Steamcharts szerinti játékosszámból, ill. a neten fellelhető hazai és külföldi kritikákból tudok kiindulni.
    Na meg abból, hogy PC-n sokmindent kipróbáltam. :)

    Hallottam, hogy a Diablo 3 rendben van konzolon is. Ugye a Blizztől nem is várunk kevesebbet. Jó irányítás, játékélmény, stb. Az más téma, mennyire parkolópályán van a játék tartalmi patchek ügyileg.

    Amennyire tudom - Steam értékelések, játékosszám - a Van Helsing első része PC-n egész jó volt, a 2-3 kevésbé, és ahogy korábban írtam a Final Cut valószínűleg azért készült, hogy legyen pénz a Martyrra.
    Próbáltam is a Van Helsinget, de nem sokat. Talán majd egyszer.
    A Vikings - Wolves Of Midgardnak nagyon rosszak az értékelései PC-n. Sok hiba volt benne megjelenéskor, ami ugye elriasztotta a játékosokat. Nem tudom jó játék-e, konzolon? Valószínűleg inkább ott hozott több pénzt. Szerintem ez lesz a Martyrral is, ezért vontam korábban párhuzamot közéjük. Ja, magyarok csinálták.
    Victor Vran: Tetszett, voltak benne jó ötletek, bár nem éreztem motiváltnak magam hogy végigvigyem. Más jobban érdekelt.
    Ami nagy név még és van konzolra: a Titan Quest Anniversary Edition. PC-n szerettem a régi változatot, jó játék volt. A múltkor megnéztem az újat... az a helyzet, hogy egyfajta utódja a Grim Dawn, és az a játék nagyon bejött. Így a TQ-val nem sokat foglalkoztam.
    A Path of Exile van még X-Boxra, PS4-re nem. Jó játék, frissítik, alapból ingyenes (PC-re, nem kötelező mikrotranzakciós), de nem tudtam megszeretni.

    A kedvencem a Grim Dawn. Nagyon lassan de készül az X-Box portja. Nem ismert mikor jön ki, PS4-es változat nem lesz. Többek közt azért, mert sokkal kevesebb meló PC-ről X-re portolni.
    Persze ez a játék sem hibátlan, de nem semmi, hogy az a 12-13 ember aki az egész kis indie csapat mit tett le az asztalra? Igaz sok évig készült. Ahogy a nagy stúdiók nagy címei is.
    Oldschool játék, küzdeni kell, stb. a nagyon jó eladások, a játékosok, a közösség bizonyítja, hogy van létjogosultsága, nem is akármekkora. Nem való mindenkinek. :)

    De a Diablo 3 játékosszámról tudni lehet hogy folyamatosan csökken (pl. kevés publik partyt látsz, a klánodban alig van valaki fent), de még így is sok ember. A Poe az ingyenessége miatt (is) vonzott be sok embert. Szerintem PC-n egyértelműen a GD-t játsszák a műfajban a 3-ik legtöbben.

    Ebbe a mezőnybe robbanhatott volna be a Martyr. Igaz sokkal később terveztem megvenni (gépcsere is kellene hozzá meg nagy akció :) ), de drukkoltam nagyon. A világával és a Sci-Fi műfajjal nagyot szakíthatott volna az első perctől, ha jól van összerakva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák