Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 1NST1G8R

    senior tag

    válasz frame>24 #105 üzenetére

    A grafikaval nekem nem volt gondom, igaz hogy eleg csilivili es vannak sotet palyak, de olyankor van "zseblampad" ami automatikusan vilagit.

    Ha upgradelni akarsz meccs utan inkabb disconnectelj, mert ha nem teszed 1 percen belul automatikusan kezdodik a kovetkezo meccs.

    Egyedul nekivagni foleg kezdokent es low lvl karival meresz valallkozas, inkabb csatlakozz egy teamhez, csapatban joval konnyebb, meg sokkal elvezetesebb is mint egyedul, pont a CO-OP a lenyeg benne. :)

    Azt se felejtsd el hogy meg igencsak beta a jatek, szoval akadnak meg bugok szep szammal. :))

    [ Szerkesztve ]

    Fortune doesn't favor fools.

  • myckey

    veterán

    válasz frame>24 #105 üzenetére

    :D
    egy-két gondolat.
    aztán akinek kedve lesz,az majd még jobban felvilágosít.

    Szerintem pazar a grafika,nálam legalább is tévén nagyon kajak az egész.

    Egyszer lesz az accodnak egy szintje(bal felső sarok asszem)
    magának a karakternek a szintje
    fegyverek fejlettségi állapota ésatöbbiésatöbbi
    Minden misszió után kapsz UPGRADE pontokat(vagy nem kapsz) amikkel lehet a "hőst" illetve a tárgyaidat "húzni"
    így tudod a képességet is aktiválni,például,DE a teljesség igénye nélkül...... ;)

    Szerintem az útválasztó nagyon is egyszerűen adja be,hogy merről hány méter.
    Tökéletesen követhető a küldetés iránya.

    Az elhalálozásokkal csak óvatosan,mert adott,hogy egy nap hányszor élesztheted újra magad.
    Egyébként lehet is venni RELIFE "pontokat"
    azt hiszem így van.de igazából ez is kiveri az ember szemét

    Legnagyobb móka,hogy özönlenek az ellenfelek,de ha már az elején meghalsz,akkor mit fogsz szólni a magasabb szintű pályákon?
    Olyan ihaj-csuhaj-ban lesz részed,hogy nem győzöd majd kapkodni a fejed,meg veszettül nyomkodni az egeret.
    Lehet SOLO-ONLINE-/meg tököm tudja mi a 3. mód/ ---ban játszani
    Soloban érdemes kicsit ráérezni,aztán mehet a "cooperative" móka.Azért idézőjelben,mert azért ez mégsem egy Warface.

    Nos röviden ennyit. :)

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

  • myckey

    veterán

    válasz frame>24 #108 üzenetére

    Onlányban vagy téged dob be egy már meglévő misszióba(amit választasz) vagy hozzád érkeznek majd az emberkék.
    Ilyen korán ellőtted az újraélesztéseket? :DDD
    húha,és még én panaszkodom,hogy lehetne nehezebb is a gém ;]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

  • myckey

    veterán

    válasz frame>24 #110 üzenetére

    nekem is legújabb,béta driver van,ati kártya
    ilyen volt nekünk is

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

  • myckey

    veterán

    válasz frame>24 #121 üzenetére

    később még inkább cumi lesz,Soloban ;)
    Az a fejlesztési idő nem LOL,hanem épp ezért jó
    a kard pedig egész tűrhető lesz,sőt

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

  • Kagemu

    csendes tag

    válasz frame>24 #124 üzenetére

    A 30as szint csak a loki warframere vonatkozik. Rank az már keményebb dió, jelenleg 4es nekem 80 óra játék idővel. December közepe óta játszom.

    Equipelt felszerélst játék közben a Q-val tudod előhozni, kicsit macerás mert kattintani kell és közben célzás ugye bár nincs :D úgyhogy érdemes békésebb helyet keresni az Equipmentek bogarászására.

    Fejlődéshez használni kell a fegyvereket vagy ha warframe-t akarsz felhúzni minél hamarabb akkor annak a spelljeit. Ha multiban játszol akkor kicsit macerás főleg ha nem ismerősökkel mert "vadászni" kell a moobokat. Én ezért is preferálom az ismerősökkel folytatott játékot. :) vagy a solozást (ami kis szinten igen nehéz, de később már nem macera)

    A credit az elején tényleg kicsit lassan jön, de ha már esett jó pár mod (amit megtalálsz az inventory-dban is) akkor eladva szép összegre lehet szert tenni. Én lassan 1,5 hónapja beálltam 300.000 creditre. Folyamatosan öldöstem a bolygókat és farmolgattam ezt-azt, rubedot, alloy plate-et, épp ami kellet. Gyártottam is közben.
    De modokból mindig fent lehet tartani azt az összeget amit épp a foundry-ra vagy lőszer/hp pack/shield packra költenél.

  • Kagemu

    csendes tag

    válasz frame>24 #126 üzenetére

    Warframe slothoz hamarabb találsz alert mission-ból orokin reaktor blue printet, Szerintem nem érdemes arra költeni platinumot. Fegyvereket probálgasd mielött megálapodsz vmelyiknél.

    Bratont nem húztam sokáig, igazi én rifle és shoti mániás vagyok :) De tapasztalataim alapján gorgon (mivel alapból van 25% armor piercingje) nagyon hatásos greenerek ellen. Sajna xp lockos. Viszont a braton mint rifle is megállja a helyét, pontos, aránylag nagy tárral rendelkezik és igen szép sebzése van már kis szinten is.
    Burston-el probálkoztam egy ideig, de aztán az idegeimre mentek a 3as sorozatok :D
    Shotik közül (ami nem xp lokcos) Strunt tudom ajánlani. Kevésnek tünhet a 4es clip size, de később fejlesztésekből lehet növelni és ha szerencséd van mod is eshet hozzá.
    Snipetron-t most kezdtem el húzni, úgyhogy sok tapasztalatom nincs belőle. Viszont ismerősöm azzal játszik, és volt már bizony 3200as criticalja is. Elég gyorsan öl vele. De soloban rémálom snipetronnal menni, a hatalmas reload time miatt.

    Modok ha specifikusak, pl "Braton" mod, akkor azt csak braton-ba tudod rakni, ha rifle modot találsz azt az összes riflebe (és sniper rifle-be ) is bele tudod helyezni. Ez igaz a warframes, pisztoly és melee modokra is. Érdemes azokat eladni aminek úgy látod nincs értelme. Sokat segíthet a döntésben a warframe wikis oldala. Nagyon sok hasznos infó benne van, ami könnyíthet a játékon.(google > warframe wiki > 1. link)

    Elemental modok elég látványosak :) Ha kiszeded a tűzet akkor látszani fog rajta vagy a shock vagy a freeze.

Új hozzászólás Aktív témák