Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz anubys1984 #5993 üzenetére

    ha kinyírtad a larvingot, tehát térdel a földön akkor ha odasétálsz mellé megjelenik a fegyver képe amit kapnál ha secret mercy-t nyomsz majd rá - amíg csak 13 fegyver volt addig random kiszedtem mindet, miután bejött az egyszerűsített verzió (ez amiről most írtam a hszem elején) utána már csak ezt hasznháltam, elég nagy könnyítés ha bele gondolok, mert random mire kidob 16 különböző fegyvert, de még így is számtalanszor újra kellett játszanom a maradék 3 miatt... elég hülyén oldották meg
    az előző 2 ephemera után jött egy 3. :DDD, kidobott basszus még egy Trickster (radiation) ephemerát is (3x !!!zsinórban!!!)

    már azt hittem bebugolt a játék, de sajna nem mert most már 2 sima lich is esett ami nem ephemerás, maradék 3at majd csak kiszedem már valahogy - erre az utóbbi ephemerára olyan szerencsés karikat raktam be, hogy (már) lvl 2es szinten szétszedtem a Lichem :DDD szívesen elfogadnék egy ilyen balanszt is, a mur mur farm iszonyat :/ mondjuk mintha azért ezen is változtattak volna, picivel jobb azért

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák