Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    válasz Wans #825 üzenetére

    cod is jó, csak az máshogy, ott csak mész oszt lősz, de néha az is kell. :K nekem is nagyon sok órám van, főleg a sima modern warfare-ban. azt nagyon szerettem.

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Wans #825 üzenetére

    A CoD + United Offensive nálam a mai napig meghatározó multis élmény. Imádtam, én még akkor is nyomtam a haverokkal mikor már mindenki az MW-vel nyomult. Aztán szépen elsüppedtek a szerverek az enyészetben, de mi azért LAN-on is sokat toltuk.

    Amiket ezek után kiadtak CoD címmel, azok marhaságok.

    A közösség is nagyon felhígult, ami minden sikerjáték átka. A Counter-Strike is vonzott épp elég vérpistit akik a mikrofonba káromkodáson és mindenki anyja emlegetésen kívül nem sok érdemit tettek hozzá a játékhoz. Aztán az egyre sikeresebb Call of Duty is összeszedte a maga gyökér hadseregét. Akkor lehetett a Battlefield-be vándorolni. A Bad Company 2-ig bezárólag az a sorozat is jó volt, majd a BF3 dobbantott egy igazán nagyot és az is tele lett barmokkal. A World of Tanks-et meg talán mind ismerjük milyen... :)

    Ördögi kör. Minél sikeresebb valami, annál több hülyét vonz. Azzal nekem semmi bajom ha valaki hülye, de amikor mások játékát teszik tönkre, az zavaró. A WoT topikban is volt állandóan egy csomó ellenvélemény mely szerint "mindenkinek joga van játszani", de ha ennyire nem szereti a csapatjátékot, akkor játsszon egyjátékos módban. A focipályáról is elzavarják azt aki úgy gondolja, hogy ő majd egyedül is jól szórakozik.

Új hozzászólás Aktív témák