Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    Na vettem én is egy kezdő csomagot a játékhoz, egyáltalán nem bántam meg! :) Nagyon tetszik, kár, hogy csak ilyen keveset lehet vele játszani (ráérős időben).

    Problémák azért itt is akadnak, mint pl: Éppen, hogy csak játszható mennyiségű az FPS, full low grafikán átlag 30. Itt csalódtam egy kicsit, mert a normál változatban még jobban felhúzva is megvolt 60-80. A füst effekteket nem lehet valahogy kikapcsolni/nincs valami tweaker program, mint a WoT-hoz? Szerintem sok FPS-t nyernék vele. Amúgy a grafikával nincs gond, még így full low-on is egész jól néz ki (nincsenek Minecraftos fák, mint pl WoT-ban).
    A másik az a reakcióidő + váltó rendszer. Azért reagál néha ilyen lassan a tank, mert laggos, vagy csak az élethűségért van? Meg 1-2-esben alig lehet kanyarodni.

    Viszonylag hamar belejöttem, asszem ez eddig a legjobb köröm, amiről kép is van. Már az első napon meg lett az L-11-es T-34. De eddig a legnagyobb kedvenc a T-50. Ami a legjobban tetszik a játékban, hogy egyáltalán nem húzza fel az embert. Semmi sincs, ami idegesítene. Még ha vesztünk, akkor sem vagyok letört, mert tudom, hogy így is tudtam sok szépet lőni + rengeteg XP-t kapok.

    Néhány kérdés:
    - Az L-11-es (és később az F-34-es) T-34-ben AP-t vagy HE-t érdemes használni?
    - A legénységnél mit érdemes fejleszteni? Eddig javarészt Vitality-t és Field Repair-t pakoltam, mert elég gyakran meghalnak..
    - A szerver órarendjében várható változás? Ha igen, mikor?

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák