Új hozzászólás Aktív témák

  • D.Orion

    veterán

    válasz HungAryan #1025 üzenetére

    Látom kár volt ennyire részleteznem a témát, mert személyedben nem a megfelelően felkészült embert találtam meg. Felsoroltam pontosan, hogy mi hogyan működik a játékban és, hogy valójában hogyan kéne. Erre te választ nem tudsz adni, csak badarságokat kérdezel illetve állítasz. Leírtam, hogy játszom a T-34 korai szériát, és azt is leírtam, hogy német tankból meddig van kifejlesztve. Magyarul megmondtam, hogy nincs még Tigrisem. Szóval nagyjából semmit se sejtesz jól, csak az árnyékban tapogatózol és lezuhansz a szakadékba. Ha nem tudsz érdemi választ adni a kérdésemre akkor sincs baj, csak akkor ne szólj hozzá. A hivatalos fórumon úgy is komolyabban beszélgetünk a megfelelő emberekkel erről. Ott érdekes módon mind a szovjet mind a német ág hívei tisztában vannak a mindkét oldalon előforduló hibákkal.

    Ha jól rémlik a nick-ed, akkor veled már korábban is volt problémám a hozzá nem értésed miatt, egy másik játékkal kapcsolatban. Részemről az ilyen komoly mélységekbe merülő elemzést veled befejeztem, mert kétlem, hogy komolyan hozzá tudnál szólni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák