Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tkazmer

    addikt

    válasz RedAnt #35 üzenetére

    Igen, valóban, kicsit rosszul fogalmaztam meg a kérdést. Dinamikus, és viszonylag azért egyszerű, de gyakori lekérdezésekről lenne szó.(valamint lenne egy phpbb fórum is, nem tom az mennyire bonyolult)
    Szóval egy ilyen [link]géppel kb hány látogatóig lennénk biztosítva?Jah, és a fenti feladatokon kívül még kb 4 géphez lenne, mint proxy használva(így oldanánk meg azt, h ne nálunk fogyasszon, hanem ott, ahol mint proxy működik :) )


    A linux természetesen tervbe van véve, egyelőre csak azért nem foglalkozok vele, mert a notimon(októberi) még annyira friss és finom az xp a dell jóvoltából, hogy nem akarom letörölni, meg amúgy sem szánom hosszabb távon szervernek(apropo, mit tudsz a linux és a core 2 duo egymással való viszonyáról? vhol azt olvastam, h a c2d hűtésére nem volt túl jó hatással a linux...)

    Jah, és ismét előjött a wamp korából ismert hiba, vagyis hogy lefagy az apache, csak most újra tudtam indítani:D

    úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

Új hozzászólás Aktív témák