Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Véreshurka

    senior tag

    válasz ajuhasz #470 üzenetére

    Én ugyan nem vagyok egy nagy guru ilyen tekintetben, azonban ilyen nekem is volt, bár androidon, de hátha használni tudod te is: a gyári VPN beállítással próbáltam elérni a szolgáltatómat, és ha megszakadt a kapcsolat, akkor folytatta tovább sima nettel, nem próbált meg újracsatlakozni, csak ha kézzel megcsináltam. Nekem ezt úgy sikerült kiküszöbölnöm, hogy letöltöttem ezt a klienst: [link] - gondolom van ilyen PC-re is - és azóta ha szakadás van, ez rögtön újra is csatlakozik.

    El Psy Kongroo

  • Véreshurka

    senior tag

    válasz ajuhasz #473 üzenetére

    Akor neked nem elég az, hogyha megszakad a neted majd vissza is csatlakozik akkor az openVPN is újra visszacsatlakoztat kb. azonnal - függetlenül attól, hogy meddig volt nem elérhető a net? Vagy maga a VPN szolgáltatásod szakad meg? Ha maga a VPN szolgáltatásod szakad meg akkor lehet cserélni kellen a szolgáltatót, főleg, hogy Németországban használod - bár nem ott élek, de hallani, hogy kemény kezűek a németek ilyen tekintetben. Esetleg ki kellene próbálnod, hogy torrentezés nélkül a kliens hogyan reagál a különböző szakadási helyzetekre.

    Mondom, nem vagyok hozzáértő, csak agyalok, mivel a topik tetszhalottnak tűnik :O

    [link] --> nekem ez volt az egyik alapja annak, hogy azt a szolgáltatót választottam amelyiket. Van egy érdekes része ami neked is jól jöhet:

    "Kill-switch: Ez az opció lehetővé teszi, hogy ha a VPN szolgáltatás valami okból megszakad, akkor a VPN program automatikusan leállítja a torrentet, illetve a webböngészőt, tehát adat NEM szivároghat ki." - ezt a saját klienshez írja.

    Üdv

    El Psy Kongroo

Új hozzászólás Aktív témák