Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz instantwater #6920 üzenetére

    Tudom. Csak eddig nem érdekelt. Most is csak azért lelkesedtem, mert olyan kereknek tűnt ez az egész, az Androidos alkalmazással összepárosítva. Persze ha az ember egy kicsit a dolgok mögé néz, akkor már nem olyan fényes a helyzet. Már alapból az a 8/19Ft sem túl versenyképes ár, a táblázat többi tétele pedig... Arra sem jöttem rá, hogy nettó, vagy bruttó. A Reenger oldalán azt írja, hogy 30 nap után bukó a 3000 -es feltöltés. Hát ez sem versenyképes. Viszont a linkelt oldal 3 hónapot ír a feltöltés felhasználhatóságára. Itt lett gyanús a dolog. Letöltöttem a MyNordTel leírását. Hát nekem úgy tűnik, hogy az egy tök más szoftver. Persze ilyen nevűt nem találtam a Play -en. Ezzel még nincs vége a kavarásnak. Sebaj, gondoltam, van egy számom a bejövőre, oszt a kredit meg marad üresen. A linkelt oldal szerint viszont, ha nincs zsuga a kártyán, akkor is lehet hívni....3hónapig!!! És aztán mi lesz? Bukom? Ez a telefonszám egyben a reg. ID is. De a legviccesebb az egészben, hogy van ám lehetőségem mobilnetet is venni. Az árak...háát. Na jó, nem olcsó, de akkor biztos nagyon tuti. Lássuk a lefedettséget! Erre átdobott a Vodafonhoz. ÖÖÖ... Tisztelt VOIP szolgáltató, hogy is lesz ebből VOIP?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák