Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • phoma

    csendes tag

    válasz Zeki #3482 üzenetére

    A 2 év hűséggel az a bajom, hogy egyáltalán nem biztos, hogy 2 évet még él a cégem ebben a válságban. Most is döcögök a minimálbérrel és vesztem el a vevőimet folyamatosan. Ebben a környezetben nem hogy 2 évig, de 1 hónapig sem látok előre. Nyilván az sem véletlen, hogy cégként a voip-ra fanyalodtam. :(

    Természetesen örömmel beugranék a Vodafone RED-be havi 16 ezerért korlátlan hívásra és SMS-re, de egyrészt nekem most ez is sok, másrészt pedig havi 20.000 Ft hűségdíjas a RED, ha 2 éven belül visszamondod. És itt kivételesen nem azt kell megfizetni, ami hátravan, hanem amennyit eltöltöttél, tehát az idővel arányosan horribilisan nő a kötbér!

    A többi voip szolgáltatónál természetesen nem arra gondoltam, aki még a Blue Mobilenál is drágább, hanem a FVD alternatíváira. A http://progx.ch/home-voip-prixbetamax-3-1-1.html oldalán van jó pár másik voip szolgáltató, amely drágább ugyan a FVD-nál, de még mindig jóval olcsóbb, mint egy normál GSM tarifa. Az érdekelne, hogy ezek között van-e valamelyikről jó tapasztalat?

    Köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák