Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • McLaca

    őstag

    válasz KTU #19108 üzenetére

    Nem tudok róla, szerintem automatikusan állítja, de tapasztalat alapján elég jól csinálja.
    Azt én is észrevettem, hogy a környezeti zajokat nem szűri, még a légyfingás is behallatszik, de ez az "ára" annak, hogy ne akadozzon vagy némuljon el a hang.

    Közben némi kísérletezgetés árán rájöttem, hogy a 30ms-os iLBC-nél csinálja a másodpercenként kb. 200ms-os elhalkulást, ugyanezt 20ms-os változatnál, és g711-gyel nem.
    Erősen gondolkodom a megvásárlásán. Viszont ha GSM hívás csörög be a SIP hívás alatt, akkor simán elkezd csörögni a telefon. Ezt a CSIPSimple jól lekezeli, nem csörög, csak "bekopog" a hívás (mint GSM-nél a hívásvárakoztatás), MobileVoIP szintén nem engedi csörögni, rezegni viszont igen. :D
    Vásárolható 225 pénzért "telephony pack", amiben be lehet kapcsolni egy "call waiting" funkciót. Gondolom, ez lenne a hívásvárakoztatás normális lekezelése. Megpróbálok utánaolvasni, ha más nincs, kifizetem érte azt a semmi pénzt.

    Üdv!

    A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

Új hozzászólás Aktív témák