Új hozzászólás Aktív témák

  • MaCS_70

    félisten

    Egy kis érdekesség:
    Nemrégiben egy megbízás ügyében beszélgettem egy cég vezetőjével, úgy tűnt, hogy dolgozhatnék nekik. Mellesleg szóba kerültek a céges költségek, hogy milyen durva telefonszámlát fizetnek. Erre felajánlottam, hogy VoIP-alapon segítek megoldani a problémájukat úgy, hogy jóval kevesebbet kell majd fizetni, ugyanakkor jóval rugalmasabb és okosabb lesz a rendszerük — mindezt minimális kezdeti befektetéssel, eredményesség esetén folyamatos, a megtakarításból bőven finanszírozható fejlesztéssel. Alapból az Ephone-t ajánlottam (számhordozással), de megemlítettem, hogy léteznek még olcsóbb külföldi szolgáltatók is — hangsúlyozva, hogy mindez teljesen hivatalos és legális.

    Na, tegnap jött a válaszuk:
    „Cégünk elkötelezett a törvényes és etikus működés mellett. Miután megbizonyosodtunk arról, hogy az ön által javasolt telefonos megoldások törvényessége erősen kétséges, ugyanakkor kétség nélkül tisztességtelenek, és a szabályosan működő telefontársaságok és a magyar adófizetők rosszhiszemű megkárosításával járnak, önnel a továbbiakban semmilyen kapcsolatot nem kívánunk fenntartani. Az ajánlott konstrukciókat az illetékes hatóságoknak kivizsgálásra bejelentjük.”

    No comment.

    Üdv: MaCS

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Új hozzászólás Aktív témák