Új hozzászólás Aktív témák

  • instantwater

    addikt

    válasz betyarr #10233 üzenetére

    Raspberryhez tanácsolnám egy napi (mondjuk hajnal 4 vagy amikor tuti nem használod) "egészségügyi" újraindítást.
    Nálunk a cégnél címke nyomtatásra vannak Pik, de néha újra kell indítani őket.
    Fontos megemlíteni, hogy lehet, hogy a címkenyomtató script száll el és nem a Pi hibája, de van amikor SSHn sem lehet elérni úgy megáll, tehát én javasolnék egy napi automatikus újraindítást, a tökéletesség érdekében. CRONnal egyszerű mint a százasszög.

    Egyébként ha vásárláson töröd a fejed, neten sokan csináltak asteriskes raspit, szóval biztos megy, de a legjobb lenne, ha beírnál egy raspis topikba, és kölcsön kérnél egyet tesztelésre. Mondjuk pár üveg sör fejében 1-2 napra vagy akármi.

    Esetleg kodeknek az ulaw/alaw helyett lehet GSM et használni, ha laggol a rendszer, az kevesebb sávszélt eszik.

    Neophone nem tudom mit jelez, hogy le fog járni, de az én neophonem kb egy éves, sosem volt feltöltve, és vígan megy. (Bár lehet, hogy valóban használni kell, de sztem hálón belüli használat is számít, tehát reggelsz még egyet, és néha, X havonta beszélsz magaddal 3 percet :D)

    Teljesen mindegy melyik szolgáltató miként kezeli a 21 es körzetet, hiszen sosem fog létrejönni hívás a 21 es szám irányába, mert kinyomja a központ a hívást. Tehát csak csörgeted.

    Híváslistában gondolom csak a kapcsolt hívások jelennek meg. Ha létrejött a kapcsolat, akkor passz.

    Remélem mindenre válaszoltam :)

Új hozzászólás Aktív témák