Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaben22

    senior tag

    válasz RazoR #82862 üzenetére

    Szerintem sokkal beljebb nem vagy. Mondom ezt úgy, hogy legutóbb (pár hete) a 3 napos építés frenzy-kor megnéztem külön-külön 1-2 komponenst (radik, blokkok). Szét kellett szednem a CPU blokkot, ott adott némi magabiztosságot összeszerelés után. Amúgy az egész rendszert felfújni elég komoly kihívás lett volna, legalábbis az EK-hoz adott törpe pumpával...
    Mondjuk hozzá kell tenni én gépen kívül raktam össze mindent, futtattam le a sok órás tisztítóköröket, majd hűtőfolyadékkal való feltöltés után is házon kívül ment 1-2 órát így ha lett is volna szivárgás se lett volna semmi.
    1 tapasztalat az 1 évvel ezelőtti első építésemből. Csövek ha jól rá vannak nyomva a jó méretű fittingekre, akkor kizártnak tartom hogy eresszenek vagy lelazuljanak, ugyanakkor rohadt erősek ezek a csövek és nekem 1 éve (szerencsére szintúgy házon kívüli tesztnél) a fitting "oldó irányán" volt feszültség a csőben és egyszerűen meglazította a fittinget a radin. Idén erre már nagyon odafigyeltem, hogy a "húzó irányon" legyen pici feszültség a csövekben az összes rögzítésnél, így kb. folyamatosan rá akarja húzni a fittingeket nem pedig leoldani.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó cuccok: GPU: Gigabyte Aorus Master 4090 + EKWB 4090 Nickel Acetal blokk; DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01

Új hozzászólás Aktív témák