Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pug

    veterán

    válasz abridabri #79722 üzenetére

    Husvetkor volt egy egeszen jo Aquatuning akcio, alphacool termekekre 20%, en akkor rendeltem a 7900XT-re block-ot, meg par kis sallangot.

    Mivel a block hianycikk, igy meg nem tudtak kuldeni a rendelest (elvileg a napokban kaptak meg a kovetkezo batch-et es kov het elejen mar kuldik), most hetfon telefonon keresztul hozzaadtam meg par sallangot meg egy VPP755-et mert meguntam, hogy nem lehet igazan normalisan rogziteni az EK-DCP 4.0-at (mivel utolag kerult hozzaadasra igy erre ertelemszeruen nem elt mar a 20% kedvezmeny).

    Aztan a VPP755-nek rendesen utanna olvasva, es Shikz0 tanacsara is hallgatva :R , ugy dontottem, hogy inkabb modositom a pumpat VPP655-re.

    Nah itt jon a csavar, az utolso modositaskor a rendszer az ugyintezonek levonta az eredeti rendeles ota pluszba rendelt osszes Alphacool termekre is a 20%-ot, igy gyakorlatban a top-pal ellatott VPP755 80 EUR-jara csak 12,5 EUR kellett rafizetnem a szinten top-pal ellatott VPP655 PWM eseten, az eredeti 40 EUR-os kulonbozet helyett :DD

    Ezt hivjak ugy, hogy ordas nagy mak, vagy "karpotlas" a masfel honap varakozas miatt az FC block-ra :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák