Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz Goose02 #6653 üzenetére

    A vízhűtést inkább csak szeretném , minthogy műszakilag indokolt lenne ezért nem kell nagy teljesítményű és inkább valahol a pénztárca barátabb megoldások
    Sajnos a többiekkel egyetértve azt kell mondjam, hogy ez nem a legjobb gondolat.:N Ismerős persze nekem is az a bizonyos kisördög, hiszen én is valahogy így kezdtem 3 éve, hogy abszolút nem volt indokolt a procimra vizet építeni, de...;] És szerintem nem is az a fő gond, hogy egy normális belépő szett ára is elég húzós (én anno hozzá nem értő marhaként megvettem egy - amúgy komolyabb - egybe-rendszert 60K-ért, nevezetesen a Zalman Reserator XT "csodát", amiben persze az első bekapcsolásnál már azonnal csalódtam, de ez van:(), hanem mert egyszerűen el fog kapni a gépszíj.:DDD Szóval ha olcsón akarod megúszni az egészet, és csak a kíváncsiság hajt, semmi más, akkor szvsz menj el egy kiállításra, ahol bemutatják a szebbnél-szebb vizes gépeket, és ott elismerően hümmögd el, amit a parasztbácsi mondott a zsiráfra az állatkertben: "Szép, szép, de otthonra nem kéne!" Ha mégis belevágsz, akkor készülj fel gépszíjas történetre, és az azzal járó állandó agyalásra, hogyan lehetne még jobb a rendszered... Ezt cseréljem le, azt próbáljam ki, vegyek-e egy full-cover VGA blokkot, kell-e akkor nagyobb radi, elbírja-e a belépő szivattyúm az egész hóbelevancot, vagy akkor már azt is cseréljem le, stb. Lehet, hogy rád nem lenne ilyen hatással a dolog! De több embert láttam itt a topikban "kísérletezgetni" az elmúlt évek során, és hát alapvetően magamból indulok ki... Szerintem szép hobbi ez, de nagyon drága, ha az ember kicsit is elmélyül benne.:R Pénztárca barát megoldás magyarán nem jut eszembe azon kívül, hogy otthonra érdemes megmaradni légen.:DDD Az apróból összevadászott szettet sem tartom ilyennek a fenti elméleti okokból kifolyólag. Aztán ez vagy érint téged, vagy nem, de ha esetleg igen, akkor: én szóltam...:R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák