Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz Demo07 #59841 üzenetére

    Mindketto ref vega, egyik powercolor, masik sapphire, nem, ez azutan jelentkezett, ma delelott, hogy tegnap keso delutan a forgathato toldok (ezek ), ahelyett, hogy szepen tartottak volna a vizet, orrukon szajukon elkezdtek folyni. Ugyan csak 5-10 masodpercig tartott, mig le is nyomtam a tapot, de epp eleg volt, hogy az egyik kartyat megaztassak, amit ugyan szetszedtem, letorolgettem, illetve atfulytam suritett levegovel (egy fel palackot elfulytam ra), majd hagytam allni most delelottig, meg mindig maradt valahol egy keves viz, s a kartyan valami megadta magat, meg nem szedtem szet, hogy megnezzem. Valoszinusitem, hogy javithato, csak ezen a kartyan mar nincs garancia. Ez azert rossz hir, mert ezen a gpu val jobban tud futni, mint a masik kartyamon, a HBM ugyanugy birja az 1200 MHzet, szal ez lehetne egy egeszen jol futo main kartya crossfireben a masikkal mint slave.

    Mar hosszu ideje csinalja, hogy olyan, mintha erotlen lenne, ezert tegnap lekapcsolt a gep, mert a cpu blokk tuzforro volt. Szetszedtem mindent, a gpu blokkban volt egy kisse nyalkasabb lerakodas, de a CPue teljesen rendben volt-van. Amikor osszeraktam (masodjara), s felnyomtam ra a tapot, akkor szepen megindult, dolgozta ki a bubikat, mint allat, majd valahogy elerotlenedett. Kikapcsoltam, majd be, s nem aakrt indulni. Ki kapcsoltam, madj megint be, elindult, majd megint kikapcsoltam, megint be, nem indult, megpocogtettem oldalrol, egybol beindult, majd lefekudtem, hagytam jarni, kicsit kesobb ejjel felebredtem, azt almodtam, hogy folyik a viz mindenfele, igy kb felriadtam, s miutan megnyugodtam, hogy nem szivarog, inkabb kikapcsoltam. Ma reggel bekapcs, s ugyanazt jatszotta, eloszor nem indult, majd pocogtetesre indult, csak olyan erotlennek tunik. Szal nem tudom, most mukodik, de rendelek egy csere pumpat.

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák