Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz #65675776 #47186 üzenetére

    Nekik, nyilván. Bár mondjuk ez a saját szülinap sem rossz ötlet, kint vannak elég jófej arcok, amennyit elvertem 1-2 boltban simán adhatna valamit ha épp bulinapom van. Nem csak bögrét.

    Nekem a fél lakás tele van olyan dologgal ami nincs kihasználva vagy csak részlegesen. Az örök mondás amiért anyám kiad, viszont működik: mindegy, miben áll a pénzed és mennyi, csak ha szükség van rá tudd kivenni nagyon gyorsan és úgy, hogy legalább ott legyél mikor beraktad. Fél miskáért rendeztem sajátból világítást meg kamerát és asztalt notis tesztekhez. Lehet, hogy 4 hónapja nem voltam lent a stúdióban egyetem miatt, de mikor megvettem baromi jó árban vettem, azóta a dollár is elment, használtan is többet kapok vissza, mint amit betettem. Nyáron meg hozza a pénzt majd. És mondjuk példánál maradva: ha nem tetszik annyira a buli, AM4-et azért jóval nehezebb és discountosabb eladni, mint olyan blokkot amit kb. bármire rátehetsz életed végéig, 2-3mm vaslemez és Dremel segítségével örök élet.

    De ezt te tudod nyilván, ez a leendő közgáz diploma nem sokat változtat a mérnöki fejemen, szóval aranynak ne vedd.

    Ha nem sietsz nekem jön most pár dolog UK-ból, a font baromi gyenge, simán megéri behozogatni 1-2 apróságot. Koolance csati nekem is kéne.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák