Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frenky89

    őstag

    válasz proci985 #41704 üzenetére

    Az EK leírásai pl biztosan annyira közel vannak a hülyebiztoshoz, amennyire egy vízhűtéses rendszernél lehet (én kezdőknek emiatt szoktam ajánlani őket), de a többi gyártó is elvileg közel van.

    Nem véletlen szimpi nekem az EK. :D

    Használtnál hacsak nem találsz egész setet amit megspórolsz pénz az lehet extrán időben bele fog menni, főleg ha nulláról kell kitalálnod, hogy mi hogyan merre. Használt cuccoknál lehet olcsón nagyon jókat kifogni, meg lehet, hogy utána két napig fogod áztatni a trutyit a radiátorból / blokkból.

    Utóbbit szeretném elkerülni.

    (#41705) TESCO-Zsömle:

    D5 a leghalkabb, de az is csak lecsavarva, úgy viszont az erre alkalmas DDC-k sem hangoskodnak. Igazából ha nem extrém a rendszer, akkor a DDC plusz ereje csak légtelenítéskor jön jól, mert bizonyos fokig erőből ki tudja dolgozni a levegőt a blokkokból.

    Tehát, ahogy az összefoglalóban van írva a D5 alapból halkabb, de a szabályozásra "alkalmas" (gondolom potis, vagy PWM-es) D5 és DDC-k között nem sok különbség van?

    Remélem kielégítő a válasz.

    Az, sőt. Köszi! Mindkettőtöknek.

    Összekontárkodtam egy ilyet a varázslós árak alapján rá tudna nézni valaki, hogy milyen variációkat hagytam ki? (Kivéve az aprós új és használt dolgokat.)

    Szerk1.: Leeresztő csapot érdemes tervezni?
    Szerk2.: Koncentrátum, vagy előre bekevert lötty? Előbbi mellé, ha veszek még desztvizet is, akkor a kettő közül majdnem az a drágább.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák