Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghoula

    senior tag

    válasz proci985 #32407 üzenetére

    @32354 Cyberneko

    Alien 4 vége megvan? :D Én úgy értettem a beszívja a macskát...., a szőr( és persze az említett jelenet elkerülése) végett meg macska mellé alap a porszűrő. :)

    Proci

    5.25 tartályokról: Én használtam sokáig dual bay EK tartályt. Vagányul néz ki, de.... feltölteni egy rémálom, mert (főleg nekem,ahol 2 5.25 slot volt Arc Mini) ott ki kellett csavarozni, és 5 centit kihúzni, hogy hozzáférjek a tetején a nyílásokhoz. Csövezést is ennek megfelelően kellett ráhagyással méretezni. Nálad, ha van felette legalább 2 slot üresen,akkor nem jelenthet gondot.
    A kereplő benne 5V felett hangos volt, pedig érzésre nem szitált a tengelyen,de mégis.
    A waterfall effekt miatt csobogott mint állat, dremel-el megfaragva, a kereplő feletti nútot végigmarva már jó volt.

    Van nekem egy, Sharkoon talán, nem emlékszem, 5.25-ös venti cuccom,amiből megvannak az adapterek.
    Olyasmi mint a xigmatek, nem U hanem L vas, és nem vízszintes,hanem függőlegesen kell becsavarni és 14/12 centis ventihez van hozzá furat.
    Ha mákod van, akkor itt van nálam, ha nem,akkor vidéken, viszont ha megtalálom, (és kibírod addig, )szívesen kipostázom neked, ezen ne múljon már....
    A kincses ládám nem túrnám ma már át, de holnap megnézem. Képet nem találtam róla, de szerintem el tudod képzelni :)

    A 18as radi befaragása...., hát azt nem állítottam,hogy egyszerű, de jó az a radi nagyon, nagy felület, annak ellenére,hogy vékony, de emiatt nem kell über venti a szellőztetéshez. Kérdés persze elfér-e egyáltalán.

    Ek webshop témája: csak ajánlani tudom, 2 nap alatt kb itt a cucc, hibátlan minden, a gari intézése is több mint korrekt. ( röviden, eltört a plexi a blokkon plate cserénél, nyitottam ticketet, másnap már küldték is ingyen az újat, a régit kellett visszapostázni elemzés céljából)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák