Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolee5016

    őstag

    válasz DigitXT #26760 üzenetére

    Köszi a részletes útmutatást....értem a lényeget,és megpróbálom mégjobban konkretizálni a sóhajomat.
    Úgy gondolom,hogy attól még ,hogy elsővizes júzer leszek,nem kell,hogy a gépen belül burjánzanak a csövek..tehát egyrészt viszonylag olcsó pénzből nekiállok vizezni..(.igazából a pumpa,leeresztőcsap,és az áramlásmérő kell még)másrészt meg félig -meddig designhűtés( a te megfogalmazásod :DDD ) is a cél...Ez itt válasz lehet spanglee-nak is..értem én ,hogy a hdd nem ésszerű,fontos eleme egy vízkörnek :R de ami blokkom van ,és ahova kerül az eléggé sokat dob a gépen..Másrész van egy olyan cpu hűtőm ami a megjelenése óta birtoklási vággyal bír rám nézve,és azt most mégha átalakítva is de most felhasználom
    ..tehát a pontos cél....
    egy olyan vízkör kiépítése,(amit később bővíthetek cpu-val,esetleg két külön vga blokkal)ami a stock 590 es kártyám hőjét 50-55 fok körül képes tartani 70-80 helyett,esetleg még jól is néz ki,nem akadály a 10-12 db 90-es csati ....

    Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

Új hozzászólás Aktív témák