Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz szacsee #23322 üzenetére

    Hogy jön ide az aláírásom?:D 13/10-et én nem próbáltam, és nem is vágyom rá.
    Ettől még nem fogom bántani azt, akinek az tetszik, mint az előző HSZ-emben
    leírtam: ízléseken kár vitatkozni, de fenntartom, hogy tényeken is (falvastagság).

    19/13 picit locsolócső feeling. Az a baj, hogy tényleg nagy (megfelelő!) csati kell
    hozzá, mert ha a csati inkább 10-re van kitalálva, akkor a 13 túl könnyen rámegy,
    és hiába fogatod rá ABA bilinccsel: meggyűrődhet és ereszthet. Tapasztalt ez is.
    Ettől függetlenül szeretik ezt is a kinézete miatt. Pont azért mert vastag: komoly
    kinézete van. Aki az ilyen csöveket szereti, az ilyeneket fog használni és kész...

    Jah, amúgy Masterkleer csöveim vannak évek óta. Clearflex hajlamos bemattulni.
    Masterkleer nem igazán. Igaz, azokból színeseket használtam. Ill. legutóbb már
    átlátszatlant, annak meg tökmindegy. Jó rugalmas csövek. Jó ár/érték aránnyal...
    (Hogy a hasonlatodhoz felcsatlakozzak: lehet, hogy addig mondom, hogy jó cső
    a Masterkleer, amíg nem próbáltam a Tygont. Ez ilyen bicikli. Mindig van jobb.:K)

    Amúgy igen, a 19-es hollanderek pl. elég nagy helyet foglalnak: van ahol nem fér.

    kicsipapucs: biztos nem sz*r, csak arányaiban fokozottan igaz rá, hogy törékeny.
    (Amúgy meg felesleges 13-as belső, amikor a csatikon is csak 10-es a max., ha
    egyáltalán megvan annyi. Derékszögű, meg 45 fokos csatiknál tipikusan nincs...)
    Szerk: ja, és igen. Ritka... 16/10-hez sokkal több csatit találni az átlag boltokban.
    De ez semmit nem von le az értékéből, ha neked volt minden csati, ami kellett.:)

    [ Szerkesztve ]

  • JasL

    senior tag

    válasz szacsee #23322 üzenetére

    Oké, te tudod, h. milyen vastagságút szeretnél! Nekem otrombának tűnik a 16/10, elégedett vagyok a 13/10-el. Feltöltve ezek sem törnek annyira könnyen, de sok múlik a cső anyagán is. Pl a fekete phobya cső sokkal merevebb, mint a masterkleer.

    Ma bizonyított szépen a csövezésem is. Ugy tudtam kivenni a VGA-t, hogy nem kellett bantani semmit. Procira ugyanez ervenyes. Nem kicsit orultem neki.

Új hozzászólás Aktív témák