Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandi0000

    nagyúr

    válasz martonx #7721 üzenetére

    tényleg nem írták, tanár mondta mikor promózta ezeket...

    ezt a WPS,UWP elsajátítása szerinted mennyi időbe tellne, mármint annyira, hogy ezeket a követelményeket meg tudjam csinálni? Mert úgy érzem, most már eléggé utánanéztem a dolgoknak, hogy konzolosan meg tudjam ezt oldani a követelményekkel, nem mondom hogy nem érek rá, de azért nem nagyon van időm,+ 3-an írjuk ezt a fealdatot, és a végén össze kéne hozni a 3-ból 1-et, és szerintem ez lesz a legnagyobb munka majd

    illetve ezt ki hogy értelmezi?

    odáig meg van, hogy kiválasztja a napot, szöveg szerint úgy kéne, hogy pl van 8-10 ig szabad hely, illetve 12-15 óráig, és kiválasztja az ügyfél hogy ő mondjuk 3 szolgáltatást akar de az 3 óra hosszáig tartana, + a 15 perces besztás,és ő pl azt mondja hogy 8-re jönne, de oda nem fér be egyszerre a 3 szolgáltatás, akkor a másikra kéne nyomnia?

    én olyanra is gondoltam, hogy nem intervallumot mutatnék, hanem 8-16 óréáig felsorolva az órákat, és ahol már foglalt, oda oda írnám, és nem egyszerre minden szolgáltatásra választana időpontot hanem csak 1-re, azt berakja és a következő szolgáltatás stb...

    hogy lenne érdemes/értelmes kezelni?

    Egy nap kiválasztása után az adott nap szabad időintervallumait kell megjeleníteni. Ezek
    között ki kell tudni választani egyet, majd a kívánt szolgáltatásokat. A mentés elött a
    felhasználó ki tudja választani a pontos érkezési időpontot. A pontos érkezési idő 15
    percenkénti felosztásban adható meg.

    [ Szerkesztve ]

    Xbox One: bandymnc

Új hozzászólás Aktív témák