Új hozzászólás Aktív témák

  • bpx

    őstag

    válasz Gregorius #1635 üzenetére

    az már a csütörtök délelőtti gányolásom eredménye, azóta nem foglalkoztam vele
    akkor írtam át, hogy ClientInfo helyett csak a callback channel referenciát tárolja, meg az ellenőrzést is máshogy csinálja (a játékos nevét eleve nem használta semmire, a dátum meg pont az új ellenőrzés miatt nem kell)
    az ellenőrző thread csak ott maradt egyelőre, de el se indítom, szóval simán lehet, hogy helytelen, de az nem fut

    igen a foreach-es dolog is előjött, elején ott is van alatta kommentben, hogy hogyan lenne érdemes :)

    a tanácsokat köszönöm

    az a baj, hogy közel a határidő, és van egy csomó más dolog, amivel foglalkozni kellene
    úgy vagyok már vele, hogy bemutatom ezt a részt kihagyva, úgy legalább működik a játék többi funkciója + nem hal szét random módon a kapcsolat, aztán le van tudva a tárgy legalább...
    szerettem volna több dolgot is megvalósítani, de szvsz ez a Silverlight-WCF kombó elég nagy melléfogás lett, sokkal egyszerűbb lett volna vmi (n+1). webes portált csinálni, mint a többiek nagy része, amit összekattintgat az ember 1 nap alatt
    szóvalt ezt normálisan legfeljebb önszorgalomból fogom valamikor, ha már felvet a sok szabadidő :P

Új hozzászólás Aktív témák