Új hozzászólás Aktív témák

  • kuncee

    csendes tag

    Helló mindenkinek!
    Őrületes problémám van, (mint mindenkinek), ha valakinek van valami ötlete légyszi segítsen. Tehát:
    Torrentezni szoktam, lehet hogy ezzel érkezett valami. Ugyanis ma mikor bekapcsoltam a gépet és egyből indítottam a klienst, a gép bebolondult. Kék alapon fehér betükkel vakerált az XP, hogy ilyen és olyan gondok támadtak és ha ez nem szűnik meg ellenőrizzek vírust, majd újraindult. Noh azóta gáz van a vinyó azon particiójával, ahová pl. a torrentek is mennek. A gáz az az, hogy nem tudom elérni, a számítógép-kezelőben látszik a meghajtó, de azt írja, hogy teljesen üres, pedig nem. Plusz nincs cimkéje pedig volt, és se formázást nem ajánl fel, se azt hogy a particiót törölhessem. A sajátgépben megvan a lemez, címke nélkül persze, ott felajánlja a formázást. Azért ha lehet én még megmenteném a vinyó ezen részét, már ha egyáltalán fog egyszer működni, mert volt rajta néhány fontos infó.
    Lehet ez vírus vagy spy vagy valami? És ha igen mi lehet a megoldás? NOD32m van, az mivel nem érhető el az adott meghajtó nem is tudja átvizsgálni.
    Ha nem ide vág a téma bocsesz!

    Előre is KÖSZ mindenkinek aki foglalkozik a problémámmal!

Új hozzászólás Aktív témák