Új hozzászólás Aktív témák

  • Norby86

    őstag

    Sziasztok!

    Nem tudom valaki tudna e segíteni az én problémámon, de gondoltam beírok ide, hátha. A gond a következő: Panel lakásban lakunk, a falban a régi alu vezetékek futnak még mindig és egy évvel ezelőtt jelentkezett olyan probléma hogy ha a fürdőbe lekapcsoltam a villanyt akkor a számítógépre kötött TV, ha számítógép üzemmódba van kapcsolva akkor elment a kép. Ha felkapcsoltam a villanyt a fürdőbe szintén. De ez random jött elő, nem minden le-fel kapcsolás után. Egy idő után meg elégeltem a dolgot és külön elvezettem egy külső konnektorból kivezetett kábellel a villanykapcsolót, így megszűnt a probléma. Viszont alig eltelt pár hónap és már akkor is elment a képe a TV-nek amikor a konyhába a hűtőgép le vagy felkapcsolt (nem régi hűtő, pár éves). Aztán most ott tartunk hogy már arra is elmegy néha a TV képe egy pillanatra ha a másik szobába bedugunk valamit a konektorba. Én valamiféle elektromos zavarra gyanakszom amit a TV összesed, de elég furcsa a helyzet, mert ha TV üzemmódba használom, akkor nem jelentkezik a hiba, csak akkor ha számítógép üzemmódba használom a számítógépet rajta.
    Már kipróbáltam mindent, tápcsere, kábel csere, elosztó csere... semmi nem oldotta meg. Még másik konektorba dugva is kipróbáltam de a zavar ugyanúgy előjött.
    Szerintetek hol keressem a hiba forrását? Létezhet hogy a számítógép alaplap okozza?

    -Norbi-

Új hozzászólás Aktív témák