Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz Cheesy #6982 üzenetére

    Jó pöccentést!

    Többieknek köszi a jókívánságokat:R, 1 hete itthon vagyok, de melóban még nem értem utol magam, az összeveszegetett cuccokat se raktam még össze géppé :( és csak most kezdem visszaolvasni a topicot :B

    Látom ment a "jó vételek" linkelése :D , apród egyébként is tele van simlis/csaló arcokkal :(((

    Már csak 350 hsz van hátra, de most megyek futni, mert a héten egyet már ellógtam :B

    smiti: Mi nem jött be az Alpine autóscuccban? Eddig úgy tudtam jó minőségű, esetenként jó árú dolgokat csinálnak. Ja, és mi szólt a Pio mellett?

    radi: Az a kis gyösz bitang jól néz ki :K

    Vigi: Olvasom a mobilnet fapados megoldását, nem lennék meglepődve, ha ez valamilyen T-s spórolás eredménye lenne a telekom adók következtében. Talán csigi tudna mesélni dolgokat... :U

    kovy29: Grat az első fizuhoz, 10 év és vicces lesz az összeg :K (nekem annó '88-ban 4014 Ft volt :DDD ) nah, most olvasom, hogy ez még "csak" diákmeló volt, az nálam '84 nyarán kertészetben volt, napi 8-10 óra abból 2 óra fóliasátorban :Y
    Használj ki minden lehetőséget a tapasztalatszerzésre, hogy amikor megkapod a diplomát ne az legyen a CV-dben szakmai tapasztalatnál, hogy a tecsóban polcot pakoltál ;] Ja és ha van lehetőség csereprogramra, nyári külföldi melóra - pl. amcsikhoz szerveznek itteni egyetemeken keresztül nyári táborozásokat - akkor azt használd ki.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák