Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • föccer

    nagyúr

    válasz radi8tor #17032 üzenetére

    Hosszú a stori. Az elmúlt 3 év kellett hozzá. Írtam ma egy szép levelet a vezetőségnek, hogy mit gondolok a cég vezetéséről egy konkrét esetet felhozva példának (amit már pesze 2x megbeszéltünk, csak most megint elővették a sztorit, hogy ugyan fizessem már ki azt a 30k-t a cégnek. A főnök meg zokon vette, hogy valaki leírta neki (is), hogy mekkora faszságokat tud(nak) csinálni a cég vezetők.

    Rá 10 perccel irodában közölték, hogy vagy mélységes megbánással, sűrű bocsánat kérés közepette meghunyászkodom és befizetem a 30k-t, vagy ki vagyok rúgva. Be nem fizettem semmit. Többet jelent nekem az, hogy egyenes derékkal, bármikor bele tudjak nézni a tükörbe. Nem a 30k-ról van szó, mert arra magasról teszek, hanem az emberi tartásról, és arról, hogy mennyire semmibe veszik az embert.

    Többek között gyorsan lefirkáltam egy papír fecnire, hogy az elmúlt 3 évben durván 3,4 millió forinttal károsított meg engemet a cég ki nem fizetett bér címen és hogy szeretném, hogy ha ez a bruttó összeg szerepelne a felmondási papíromon.

    Hozzá teszem, hogy a kollégáim egyenként állnak ki mellettem és kicsit később vissza hallottam, hogy a főnök is lenyugodott. Bár ez nem hiszem, hogy bármit is változtatna a dolgom.

    Röviden ennyi.

    üdv, föccer

    [ Szerkesztve ]

    Építésztechnikus. Építőmérnök.

Új hozzászólás Aktív témák