Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LR621W

    csendes tag

    válasz Balinov #607 üzenetére

    Szia!

    Írod: ''Ha ugyanakkora bitrátával,felbontással és ugyanolyan szűrőkkel csinálod on-the-fly ill. kepcsörölt dv-avi-ból ,akkor melyik lesz jobb minőségü?''

    Magad adod meg rá a váalszt is. :) Ha minden beállítás, minden dolgozó kodek, stb. azonos, akkor az eredmény is azonos. Méghozzá bitről-bitre azonos.

    Egyébként nem vagyok egy nagy fórumozó, azért hagytam, hogy a másik fórumban kitiltsanak. Nem jelent nekem semmit a kitiltás. Eddig sem írtam oda, ezután sem fogok. Ennyi. Az én gerincem egyenes. Nem fogok hajlongani egy arrogáns kekeckedő moderátor előtt csak azért mert kizárással fenyeget. Saját magáról állított ki szegénységi bizonyítványt amikor 10 éves szakmai múltot emlegettett, de hathatós segítség helyett csipetnyi hatalmát fitogtatta, illetve visszaélt vele. Szánalmas emberi viselkedés az ilyen. Nyilván saját magát zája ki az üzleti életből az ilyen viselkedésű ember. Például én soha többet nem rendelek tőle nyersanyagot, nem kötök vele semmiféle üzletet. Bölcs ember barátokat gyűjt, nem ellenségeket...

    Egyébként próbáld ki a CaptureFlux programocskát, érdemes!

    Úgy néz ki nem jövök többet. Köszönök mindent! Sziasztok!

Új hozzászólás Aktív témák