Új hozzászólás Aktív témák

  • LR621W

    csendes tag

    válasz Balinov #641 üzenetére

    Írod:

    ''Szívből örülök,hogy nem adtad fel!''

    De, már föladtam. Sok út vezet Rómába. Beállítok (ha kell) még két gépet és kész. Csak ezt el szerettem volna kerülni, mert fölösleges kiadás. Reméltem, hogy titeket is érdekel a dolog. Mert ugye előrefelé megyünk az időben. Mert a gépeitek egyre gyorsulnak. Mert a kodekek egyre jobbak, gyorsabbak lesznek. Ugyan miért akarnátok két lépésben csinálni azt amit maholnap egy lépésben is lehet? Hát nem a gép van értünk? Mi vagyunk a gépért, hogy széken görnyedve nézzük ahogy homokórázik? Vagy most mi van? Mivel lehet magyarázni azt az érdektelenséget, azt a lehülyézést amit a HWSW-n és itt is kaptam? Mivel? Hogy előre felé nézek és nem hátra?

    Na-jó, nem érdekes. Ha nem akartok fejlődni, hát nem fejlődjetek. Nekem mindegy és végül is magánügy.

    Vagy ötször elbúcsúztam már. Mindig megszólítottatok. Már nem kell írnotok semmit! Én már továbbléptem. Nem akarok ide többet írni semmit sem. Belinkeltem nektek korábban egy csomó olyan programot ami talán hasznotokra lehet. Én ezt tudtam adni nektek a segíteni akarásotokért. Használjátok egészséggel!

    Szervusztok!

Új hozzászólás Aktív témák