Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz ABT #1312 üzenetére

    Szia!

    Jól működik igen, bár az alap programot inkább elhagytam. (One Touch Grabber)
    Mert nem igen lehet rajta beállítani semmit. Helyette inkább a hozzáadott, unlead videó stúdió capture részét használom. A videó (rca) kábelen a digitalizáló közreműködésével usb-n csatlakozik a számítógéphez. Míg a hang ugyan csak rca kábelen, de közvetlenül csatlakozik a pc-hez. Így a hangot a hanghártya (Realtek) programjával tudom pontosan konfigurálni. A hang beállítására elvileg az unleadban is lehetőség van. Kell egy kis idő mire belövőd. Elvileg megjegyzi a beállításokat.
    Igen, megfelelő beállítás mellett egész jó felvételt lehet készíteni (mind hang mind kép viszonylatban)

    Hol vetted, mibe került?
    Rendeltem, számítástechnikai üzletben. Eredetileg mást vettem volna, de tudásban elvileg megegyezik azzal, csak ezt könnyebben (/rövidebb idő alatt) betudták szerezni. (A korábbi hozzászólásomban látható linken szereplő cégtől rendelték.) Az ára pár ezer forint, talán 4 körül volt.

    JoceeHunt
    Asszem (nem néztem/próbáltam) Unleaddal is tudsz felvenni. (Szintén Capture részben)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák