Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz vicze #68 üzenetére

    Nem kell elcseszni másnak a hangulatát. Ha ő jónak találja, és főleg kényelmesnek akkor szerencsés.
    Én attól félek hogy ha rendelek egy drága fülest, és nem fog beválni, mert vagy kiesik, vagy nagyon zavaró lesz fülben hordani 2 órát, akkor megette a fene, ezért próbálnék ki valami olcsót de még elfogadhatót, de akkora választék van hogy kb esélytelen jól dönteni.

    A micro usb csatlakozó problémát úgy oldanám meg, hogy mágneses fejet vennék bele, amire rácuppan a töltőkábel, telefonon is ilyen használok, remekül működik.

    Legnagyobb problémám, hogy ilyenkor mikor sapka is kell a legtöbb füles kiáll annyira, hogy bezavarjon, ami azt jelenti hogy vagy még jobban belenyomja az agyadba, vagy pont hogy kiemeli annyira hogy már nem lesz jó a hangzás. A másik, meg hogy bringán használnám 70%ban és ha nagy bütyök, mert a legtöbb az elég ormótlan gumó, vagy a sisak pántja piszkálná állandóan vagy ott is a rázkódás és a menetszél mozgatná ki a megfelelő pozícióból.

    Lassan a boltokban lehetne a füles stand is, hogy ki tudj próbálni 1-2 típust, csak ugye nehéz ez, mert senki nem rakná a fülébe a másik füléből kikerült zsírdugókat :B

    Lehet az általam kívánt felhasználásra még nincs megfelelő TWS füles, ezért valami airpods féle minőségibb másolat kellene, amivel legalább az udvaron matatva kényelmesen lehet podcastet hallgatni, miközben a telefon kb 10m körzetben van.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

  • Fall-N

    veterán

    válasz vicze #68 üzenetére

    Én a hazai árát vettem figyelembe, de a kínai árakat nem böngésztem végig, de láttam AliExpressen 9-10 ezerért is és a hivatalos honlapján is ~30 $-os árat ír. Itthon meg egy árban van a Xiaomi Basic-kel, nem állítottam és főleg nem ámítottam én, hogy jobb. Minőségre is az alsóbb kategóriába lőttem be, nem állítottam olyat, hogy jobb, mint egy Kínából rendelt 15ezres füles, mert nyilván nem az. Azért vettem drágábban itthon, mert Kínából nem nagyon jönne meg idén, webshopból meg szintén nem jött volna meg 24-ig. Nyilván jobban jártam volna ha időben megrendeltem volna a xiaomishop.hu-ról a Basicet 7ezer Ft-ért. Így tudom, hogy nem csináltam meg életem nagy bizniszét vele.

    A magas lóról való írást meg köszönjük szépen nem kérjük, ha érdemben nem tudsz hozzászólni. Az általam írt kínai brandeket a tesztelők és a közönség is ismeri ez tény nem csak én ismerem. Baseus hivatalos forgalmazó is lett itthon, így egyre több fel fog bukkanni szép lassan. Bár a hazai forgalmazás sem jelent semmit, itthon az Anker/Soundcore márkát sem ismeri senki, de USA-ban népszerű.

    Minőségre sem ámítom magam és a kategóriájában a legtöbb TWS ugyanúgy Realtek chipet használ így marginális különbség van köztük. De ha te személyesen kipróbáltad (amit nem hiszek) akkor érdemi infót is írhatsz a fikázáson kívül. Könnyű a másikat laikus hülyének nézni.

    [ Szerkesztve ]

  • f4lcon

    őstag

    válasz vicze #68 üzenetére

    30$ azért nem 5e kategória, inkább lassan 10e ;) alibabán egy sincs, ami 5 ezerből itthon van.

    ettől függetlenül ez is egy 'generic' termék, talán apró módosításokkal, de gyanús, hogy azzal se, amazonon kb 5 perc volt ugyan azt a házat és elektronikát megtalálni egy másik gyártó termékeként: [link]

    [ Szerkesztve ]

    “The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

Új hozzászólás Aktív témák