Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stellaz

    addikt

    válasz syIex #12001 üzenetére

    A füleseket sok helyen nem veszik vissza, mint higéniai termék, persze valahol meg igen.

  • bwoay

    nagyúr

    válasz syIex #12001 üzenetére

    nekem is kényelmetlen volt az első pár napban, de az én fülem már rég elszokott a füldugóktól - több, mint 10 éve fejhallgatókat használok. 2 nap után viszont már észre sem vettem, de szerintem a kezdeti diszkomfort konkrétan a Sony szivacsra vezethető vissza, aminek viszont (lássuk be) pont az lenne a lényege, hogy szétfeszül a hallójáratban a jobb izoláció érdekében. Ettől függetlenül hiba a Sony részéről, hogy sima szilikon tipeket nem mellékelnek hozzá. Egyébként én megnézném, hogy az Airpods Pro szilikonok rámennek-e, mert lényegében csak egy kis cső megy be a fülbe, és annak a külső párnázásán múlik minden. Feltéve persze, hogy nem a fülkagylót nyomja valahol, mert az más kérdés.

    stellaz:
    számomra kényelem szempontjából a Linkbuds az abszolút csúcs, elképesztő, mennyire el lehet feledkezni róla. 2 napon át kísérleteztem a szilikon bizbaszokkal, de megérte, mert megvan az a méret, amivel atomstabilan ül a fülemben, de egyáltalán nem nyom 6-8 óra folyamatos viselés után sem - ma azért kellett kivennem a fülemből, mert lemerült :) A hangereje számomra hagy némi kívánnivalót maga után, zajos környezetben nem hiszem, hogy tudnék vele telefonálni, még ha értenek is a másik oldalon. Viszont az zseniális, hogy ha csak az egyik fülben használja az ember, akkor nincs meg a szokásos "felemás" érzet, nem okoz érezhető halláscsökkenést.
    Egyébként nekem ilyen célra a Buds Live is jó lenne, de az jóval instabilabban ül a fülemben, és számomra sokkal körülményesebb a megfelelő módon behelyezni a fülbe. Már rendeltem hozzá szilikon covert, attól sokat várok, mert egyébként tetszik, és abszolút nem zenehallgatásra kellene.

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Új hozzászólás Aktív témák