Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tybsen

    addikt

    válasz Ck. #4041 üzenetére

    Lehet, hogy a minosegellenorzes tekinteteben van meg hova fejlodniuk. (Meg design-ban is)

    Nalam minden rendben eddig - a muanyagok ilyenek amilyenek sajnos, a design is hat... a Bose 700 sokkal szebb szerintem es jobban is allt a fejemen szerintem :DDD Viszont hangzassal es ami nekem a legfontosabb a zajszuressel nagyon elegedett vagyok. Ket problemam van vele, amivel tudok elni:

    1. izzaszt ha aktivabb tevekenyseg kozben hasznalom. (De az osszes ilyen jellegu ugyanugy izzasztja a fulet, szoval ez inkabb a fejhallgato jellege miatt van)
    2. szamomra a kelletenel kicsit kisebb a fejhallgato belseje, szivesen elviselnek egy nagyobbat, mert ha ritkan hasznalom, minimalisan nyom. Ha tobbet hasznalom akkor hozzaszokik az ember es mar megszokom - de ha csak rovid idokre hasznalom, nyom egy kicsit. Nem zavaro, de eszreveheto.

    Vasarlas elott sokat teszteltem MM-ban, nekem Bose QC35II sajnos a zajszures miatt nem tudott szoba jonni mert a design ugyan jobban tetszett de valahogy nagyon eros nyomast gyakorolt a fejemre a zajszures es nem is szurte meg annyira a zajokat, mint a Sony.

    Bose 700 volt a masik lehetseges opcio, sokat vacilalltam a Sony es a Bose kozott. Alapvetoen a Bose 700 hangszurese is egy kicsit erosebb nyomast gyakorolt a fejemre (bar lenyegesen jobb volt, mint a Bose QC35II) es gyengebbnek ereztem a Sony-hoz kepest. Viszont egy erdekes dolog tortent: tobbszor is probalgattam a fejhallgatokat kulonbozo MM-ban, es az egyik helyen nem volt annyira sokkal gyengebb a Bose 700 zajszurese: talan az addig probalt 700-asokkal volt valami, vagy nem tudom. Mindenesetre hosszabb probalgatas utan mar nem is volt annyira rossz a Bose, bar zajszuresben szerintem tovabbra is jobban teljesit a Sony.

    Barhogy is, vegul megis a Sony mellett dontottem a szamora legfontosabb kriterium a zajszures miatt - . A ket fullhallgato kozott van ugyan hangzasbeli kulonbseg, nekem a Sony osszessegeben jobban tetszett, de a Bose is okes volt. Az altalad emlitett fejhallgatot en sajnos nem tudtam kiprobalni, szoval azzal kapcsolatban nem tudok velemenyt mondani, de biztosan jo lehet, ha a Sony helyett azt valasztottad!

Új hozzászólás Aktív témák