Új hozzászólás Aktív témák

  • DGery

    aktív tag

    Sziasztok!
    Kis segítséget szeretnék kérni hátha valaki már belefutott ebbe, tudja mi a megoldás.
    Egyes Bluetooth fejhallgatók (konkrét esetben JBL) nem kompatibilisek a Skype-al. Minden más kommunikációs vonal (pl messenger, Viber windows app, stb) gond nélkül használhat, de a Skype nem.
    Utánaolvastam a dolgoknak, és nem egyedi a problémám
    [link]
    I'm sorry to hear that you're having issues with using your headphones with Skype. Sadly Skype does not work with our headphones. We are unsure why this is, however you would need to use another application such as Google Talk to use the T450BT for the purpose of making calls.

    Viszont egy ismerős említette, hogy régebben olvasott róla, hogy egy külön programmal, patch-el, dll cserével vagy valamilyen módon ezeket a füleseket is életre lehet kelteni Skype használatához.

    Van valakinek ezzel tapasztalata? Tudtok esetleg megoldást a dologra?

    A BT fejhallgatót kaptam, nem terveztem, hogy ilyesmire használom majd, de ha már van jól jönne a használata ebben a HomeOffice időszakban a vezetékes helyett

    Köszönöm a segítséget ;)

    by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1/ iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

Új hozzászólás Aktív témák