Aktív témák

  • Xeepi

    friss újonc

    A gépbe az összes ventillátor pörög beleértve a videókártyáét is. Az integrált videókartya mutat képet , de csak akkor ha a videókártya nincs csatlakoztatva.

    Probáltam már az alábbi módokat:
    az alaplapba lévő elemet kiszedtem, behelyeztem a videókártyát majd vártam 5 percet visszahelyeztem áram alá a gépet, de ugyanúgy semmi,
    megprobáltam a cmos-nál lévő kis műanyag darabot masik 2 pinhez rakni akkor már világitott az egér és a billentyű kepét nem adott helyette 2 rövid és 2 hosszú majd folytatolagosan még 2 hosszú csipógás folyamatosan szóval ez se oldotta meg a problémat,
    megprobáltam az integrált videókártyat letörölni majd azután behelyezni a videókártyát nem sikerült ez se,
    megprobáltam a biosba beállitani hogy azt a slotot használja videókártyának amiben van de ez se volt jó, megprobáltam defaultra rakni a biost de ez se oldotta meg a problémám, megprobáltam a videókártya driverét feltelepiteni, megprobáltam kiszedni a ramokat egyenként (2x2 gb ddr3) cserélgetni a slotokba, csak 1et belerakni azokat is cserélgetni de úgy sem lett jó,
    megprobáltam a lehető legtöbb dolgot kihuzni a gépből (billentyűzet, egér, cd olvasó, ramok, ethernet kábel) de a problémám úgyanúgy megmaradt.

    Ami a gépemben van:

    2x2gb ddr3 ram

    500gb hdd

    Intel Core I3-2120 3.33ghz

    Lenovo alaplap (sajnos pontos termék tipust nem tudok mondani)

    500W Delux táp

    A videókártya amit pedig vettem: AMD RADEON HD8490 1GB DDR3

    Valaki tud ebben segiteni?

Aktív témák