Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyulank

    addikt

    válasz Vasti74 #1225 üzenetére

    Ez nem ír telefont. A telefon más csatlakozó, más kábel. Plusz 110V csengetési feszültséggel, ha minden igaz. Amúgy ilyen számolásokkal egy telefontöltő se adhat le akkora teljesítményt, mint ami rá van írva, mert hosszú, vékony vezetéke van. Meg az "oké", hogy feszültség esik, de akik eddig írtak, azoknak nem ez volt a bajuk, hanem a passzív csatlakozó. Márpedig csak annyi a különbség, hogy egyikre a 230V-ba dugott adaptert kell dugni, a másikba meg benne van az adapter, és a 230V-ba kell dugni. Persze linkeltek más eszközöket is amiknek a leírásából nem tudtam meg mit csinál, és hogy működik. Pl. kintre a TL-POE10R-t, amin kapcsolgatni lehet a feszültséget, és ebből se tudni, hogy mit csinál, de feltételezem az az alap, hogy 48V-ot kap, és lekonvertálja. Akkor a listában, hogy mihez jó, ott van a TL-POE150S, amiről szintén nem tudni mit csinál. "Automatikusan felismeri a tápellátáshoz szükséges igényeket" Ebből nem lehet tudni semmit, viszont még ehhez is kell egy 48V-os táp. Meg feladónak belinkelték a UBIQUITI U-POE-af -ot, ami szintén 48V. Na jó, és értem, hogy nagyobb feszültségből lekonvertálva meg lehet jeleníteni a másik végén annyit amennyi kell, de a routerenkénti 700Ft jobban tetszett, mint a 8000. Arról nem beszélve, hogy a kapcsolós kintre nem jó ötlet. És van amit 20m-re tennék, és még mindig nem találtam ahhoz se Gigabites passzív leválasztót, és itt azt mondják, hogy nem is lehet Gigabites, mert 2 érpáron megy, mintha az aktív nem úgy menne.

    ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

Új hozzászólás Aktív témák