Aktív témák

  • wazzu

    csendes tag

    Sziasztok!
    Nem tudtam melyik topicba írjam,hát ezt választottam..

    Az a helyzet,hogy össze kell raknom egy gépet. Van rá 400.000 Ft.
    Kicsit túl lehet lépni,ez nem gond,az ár kb,már kidolgoztam mit kéne összerakni.
    Tanácsot szeretnék kérni,hogy a legjobb összeállítást megtaláljuk!
    Vágjunk is bele,a következőkre gondoltam:

    Alaplap: ASUS P4B533C (S478,DDR333,I845 chipset)
    CPU: Intel Pentium4 2.4Ghz 512k 533Mhz
    RAM: 512Mb DDR Pc2700 333mhz (Samsung,ez volt hirtelen a listán)
    HDD: 80Gb Maxtor Ata100(133?) 7200Rpm
    Video: Geforce4 Ti4200 Tv out (ASUS)
    Hangkártya: SbAudigy
    DVD-CDRW: LG 32x/10x/40x/16x
    Monitor: Samsung S765MB 17col / Viewsonic,IYAMA+20eFt
    Nyomtató: Canon S520 / HP,Epson + 10e Ft
    Floppy,Bill(mmedia),Egér(optikai),HÁZ...szokásos cucc.

    Hát ez KB! 404e Ft.
    A monitornál Samsung syncmaster árlistán található legjobbját néztem,60e Ft bruttóért,de megmondtam annak akinek kell,hogy választhatna (szerintem) jobbat,kis felárral: Viewsonic,IYAMA. Igazam van? Szerintetek melyik a tuti?
    Nyomtatónál is egy viszonylag jó,de nem csúcs kell,hát itt több is összejöhet.
    Alaplapnál ASUS,de máshoz is nyitott vagyok,jót olvastam az új Gigabyte-ről. Vélemény? SiS alaplapot nem szivesen választanék,bár nem rossz. AGP8x miatt,(igaz a video nem tudja,meg csak marketing) de mi a véleményetek a SATA-ról? Melyik lap tudja? Többletköltség? Van már olyan winyó egyáltalán?
    CPU-nál itt volt az árugrás , a 2.4 után,azért választottam ezt.
    Geforce4 Ti4200 mennyivel rosszabb,mint a 4400,4600? Esetleg Ati radeon 8500? Bár szerintem a gef4200 jobb,nem ismerem ezeket...
    Nekem vodoo van:)
    Hangkártya : mivel tud többet az audigy,mint a Live? Szükséges??
    Hát szóval MINDEN hozzászólást szívesen látok,javaslatot,stb.
    Remélem segítségetekkel okosabb leszek:)

    wazzu :t

  • cadaver

    tag

    hmm. nyomtato szerintem boven jo olyan is, samsungbol 757NF, de sztem inkabb iiyama/viewsonic, ti4200 boven eleg, es ASUS r00lz, de en meg MSI-t is javasolnam esetleg. samsung ram jo dolog, csakugy mint a maxtor vinyo, de ha esetleg a vegen penz-felesleg maradna, lehetne inkabb seagate a vinyo, az a ''folyadekcsapagyas''. az jo halk, viszont meleg, ergo jo lenne egy markas (jol szellozo) haz. tenyleg, tapegyseg es haz is fontos (szerintem) bar ezt inkabb AMD-nel szokas emlegetni :)) amugy ha 300Wos tap eleg (sztem talan igen) akkor javaslom Enermax EG301AXVE-t, nagyon jo kis cucc, csak hat 16+afa :)

  • wazzu

    csendes tag

    válasz cadaver #2 üzenetére

    Hali!
    Mivel tud kevesebbet az általad említett Samsung 757NF,mint amit én irtam?
    Naja views. Iyama. Ezt majd ők mondják meg végülis.
    A Seagate régen nem volt vmi nagy szám,javult azóta? Ezeket a nagyokat már nem majdnem mind folyadékcsapágyasan csinálják?:)))
    Köszi az ötleteket. Másét is várom:))
    Talán a héten már össze is lehet majd dobni,még nemtom..

  • Hacked_4125

    csendes tag

    A 757NF típusban Natural Flat képcső van (hogy ez miért jobb utánanézhetsz a www.samsung.hu-n) de a 765MB-re sem lehet panaszod, nekem is ilyen van és nagyon bejött! Jó kis gépet raktál össze, de a maxtor winchestereket nem nagyon ajánlom (hozzánk nagyon sokat hoznak vissza) helyette inkább Seagate barracuda IV. Gef.4 4200-ból pedig válaszd inkább a Club 3D féle 4200XP-t: 2 év gari, kivétel nélkül nagyon jól húzható (4600-as szintig).

    A november 24-én történt hackertámadás miatt elvesztek az adataim...

  • Agyzuzo

    addikt

    >Alaplap: ASUS P4B533C (S478,DDR333,I845 chipset)

    Korrekt.

    >CPU: Intel Pentium4 2.4Ghz 512k 533Mhz

    Ez is. Esetleg lehet lassabb is, gondolom némi tuningra azért sor fog kerülni.

    >RAM: 512Mb DDR Pc2700 333mhz (Samsung,ez volt hirtelen a listán)

    A Samsung az tökéletes, jól bírja a tuningot.

    >HDD: 80Gb Maxtor Ata100(133?) 7200Rpm

    Negatív. Inkább Seagate Barracuda IV vagy Western Digital 80JB.
    Azok jók és halkak. Én nagyon sokat szívtam már Maxtorokkal,
    ezért inkább azt javaslom hogy NE.

    >Video: Geforce4 Ti4200 Tv out (ASUS)

    GF-ekhez nem értek, de mintha ASUS-oknál lettek volna
    driver problémák (főleg a TV kiemeneteseknél).
    De akinek ilyen van az javítson ki... :) Nekem HP959C van,
    k.rva szépen nyomat fotópépörre.

    >Floppy,Bill(mmedia),Egér(optikai),HÁZ...szokásos cucc.

    Jah. Tápra ügyelj. Proc. hűtőnek ajánlom a Cooler Master L71-et.
    Halk és hűt mint iszonyat. :) Heatpipe rulz. :D

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • robekri

    addikt

    válasz wazzu #1 üzenetére

    Hát a maxtor vinyó helyettttt SEAGATE!!
    Látod nekem is ez van nagyos kircsi!!

    Üdv.:Robe

    -Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

  • wazzu

    csendes tag

    válasz Agyzuzo #5 üzenetére

    Hali!
    Köszi a tippet nektek.
    Videokártyákból pont a Club3D-t néztem ki még,most hogy utánnanéztem az árlistán azt szerepeltettem. Ezexerint az jó. Bár az XP kicsit drágább. Nem nagyon lesz húzva amúgy,nem tunningos a gyerek,akinek kell,csak egy biztonságos gyors gépet akar.
    Maxtorrol ugylátszik lebeszéltek. Seagate így megjavult? :) Nos jó..
    Úgylátszik a monitoron is lehet spórolni,nem kell a legjobb,ha kifogástalan az 5x-es is.
    Live híve vagyok amugy,nekem klasszul megy XP alatt. Audigy mégis mivel több mint a live azt mondjátok meg nekem! Akkor ok,lehet live lesz.
    Na sokat segitettetek..
    A viewsonicot meg rábeszélem. Megpróbálom. Bár szerinem jó lesz a Samsung is..
    Fontos,hogy ki lehessen kötni a TV-re. Ezt korrektül kezeli a Club3D? Figyeljek ,hogy ne NTSC legyen,vagy ebben már nincs ilyesmi?
    A coolermaster hutő mennyibe kerül?
    THX

    wazzu

  • Joe_007

    tag

    válasz Agyzuzo #5 üzenetére

    ''>Video: Geforce4 Ti4200 Tv out (ASUS)

    GF-ekhez nem értek, de mintha ASUS-oknál lettek volna
    driver problémák (főleg a TV kiemeneteseknél).
    De akinek ilyen van az javítson ki...
    ''

    Nekem a 40.xx detonatorokkal van olyan problémám,hogy ha TV-re teszem fekete-fehér lesz a kép:)

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz wazzu #7 üzenetére

    Club3D? Elvileg jó, bár én a Buld-By-ATI-s cuccokat erőltetném inkább. Az a biztos. Ha esetleg nem komálná a TV az NTSC-t amire ki akarod kötni, egy kb. 10 perces beavatkozással PAL-lossá tehető. Csak le kell menteni a régi BIOS-t, betölteni a RadEdit-ben, ott átkapcsolni PAL-ra és visszaégetni. Borzasztó egyszerű. De az újabb TV-knek már egyáltalán nem akadály az NTSC, legalábbis az én 6 éves Sony-m már vágja. Ettől függetlenül átraktam PAL-ra. :)

    A Seagate meg olyan szinten megjavult, hogy én, aki megrögzött anti-szígétes voltam jelenleg is 2 Barracuda-t koptatok. :)

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • wazzu

    csendes tag

    Köszönöm a tippeket.
    Módosul a dolog:
    Audigy helyett Live! ugyanolyan jó,és megbízható
    Maxtor helyett Seagate!
    RAID-en elgondolkozom,2 40es winyó alig drágább,mnit 1 80-as,a RAID alaplap se sokkal drágább.
    Samsung moncsi módositva 757NF-re! Esetleg views. IYAMA,majd megmondják..
    Canon módositva Epsonra,vagy HP-ra.
    Ez tuti,a combón még elmélkedek. Gari amúgy is van rá:)

  • Agyzuzo

    addikt

    RAID-et nem merem neked tiszta szívből ajánlani, mert én spec. szívtam vele. Lehet (sőt, valószínű), hogy az integrált Highpoint cucc miatt, de bad secis lett rajta a vinyóm. Rögtön visszatértem a hagyományos IDE-re és megszűntek a problémáim... Én azt mondom, ha RAID, akkor egy normális PCI-os kártyával oldd meg, ezek az integrált chip-ek nem épp a stabilitásukról híresek sajnos... :(

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • MM

    őstag

    Vinyóból inkább WD, JB széria. (80 vagy 120 GB)(8MB Cache, 3 év gari, talán az 1etlen gyártó, aminek a desktop szériái nem lettek sz@rok költségkímélés miatt)
    CD: Teac író, és Toshiba DVD. LG suxx, pláne combó.... azzal macerás az Audió CD másolás is.
    Amúgy ha nem vagy Intel fan, akkor elgondolkodhatnál AMD-n is, kicsit olcsóbban kijönne, feltéve ha tudsz Throughbredes procit szerezni. Ezek elmennek 2GHz valós órajelen is, vagy felette, és ha kilockolod, akkor 180 körüli szinkron FSB-vel hajtva nagyon ütősek, egy jó KT33-as lapban.
    Moncsiból pedig Iiyama vezet nálam, abból is van 17-es 96Khz-es 6x+áfáért, nagyon megbízható, gyönyörű a képe (Diamondtron képcsövesek általában), és hát a 3 év helyszíni cseregari sem utolsó szempont.

  • wazzu

    csendes tag

    Agyzuzo:
    szia!
    Való igaz,a highpoint nálam is elég low-on teljesített.
    Anno,amikor kijött az ATA66 (hehe marketing rulez) nem volt intel chip,ami tudta volna. ABIT BE6... Nemgond! Tegyünk rá highpointot.
    wazzu meg majd megveszi.
    Aztán szív vele,mert win2000,aztán később XP sem óhajtja elfogadni. Finnyás egy oprendszer hijjába..........
    Úgyhogy 2 évig udma33-an használtam a cuccot.
    Highpintot én sem ajánlok senkinek!!
    Nemtudom,hogy a újabb 370-esek mit tudnak/tudtak) Az enyém 66-os volt,de hiába a sok BIOS,és driver frissités,....

    MM: hi!

    winyo: még mindig 3 év a gari? Úgytudom ezek megállapodtak az 1 évre csökkentésről! Globálisan mind..:)))
    WD se rossz, azt annó a rollys rolyce meg az iiyama kategóriába sorolták.
    Apropó, iiyama. Láttam ma eggyet,hát nem voltam elájulva. Mégcsak sík se volt a képcsöve.
    LG-t is láttam,szép volt a képe! Az is sík,mint a Samsung. Most melyiket?
    Valahol olvastam,hogy az LG trinitronos,és ott a csík a kécsövön mint a SONY-nál,én nem vettem észre.....

  • wazzu

    csendes tag

    ja igen m2-n kisvilágbajnoki focidöntő,ha érdekel vkit... :D

  • Agyzuzo

    addikt

    ''újabb 370-esek mit tudnak/tudtak''

    Ehh én egy 372-essel szívtam, sz'al ne reménykedj... :)
    XP 2 naponta borult, nem találta a file-jait és hasonló dolgok...

    LG: nem Trinitron képcsöves, hanem az LG akármilyen saját cucca van a moncsikban és azért nincsenek benne a merevítőrácsok. De én nem ajánlom, sok fórumban igencsak leanyázták (geometriai hibák, gyári hibák, stb, anno haverom is egy gyári hibással indított, széjjel volt mosódva a képernyő közepe, szerencsére kicserélték neki).
    Iiyama: volt, igazából nem jött be.
    Samsung: egyik moncsim Samsung, a színei nagyon szépek, a képe tűéles. A geometria lehetne jobb is.
    Viewsonic: nem tudok róla rosszat mondani... :) GYÖNYÖRŰ és TŰÉLES kép, tökéletes geometria - na persze nekem P95f van, amitől az ember ezt el is várja. Ez Diamondtron képcsöves, sztem az a legjobb. Haverom most vett egy Sony E420-as moncsit, a Sonic-om képe jobban tetszik. :D

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • Agyzuzo

    addikt

    Ha van időd, ezt olvasd végig, sokat megtudhatsz a monitorokról.

    [L]http://www.hwsw.hu/perl/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic&f=17&t=002103[/L]

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • Dr.Burn

    őstag

    Szerintem ha marad egy kis pénzed akor ne Samsung ramot vegyél hannem Kingstonot 512MB 49.900ft

    Amugy jó lesz a config!

    "Later Nerd!"

  • wazzu

    csendes tag

    Hi..

    Samsung monitorokkal kapcs,megnéztem a samsung.hu-t,és a 757NF -re csak azt irják natural flat. Képponttáv: 0.25 1024-ben 116hz?..

    A 757DFX-re irják,hogy Dynaflat a képcső... Itt 0.20-as a képpont,1024-ben 10xHz-et tud (azelég)

    Akkor ezexerint a DFX a jobb?

  • Hacked_3883

    csendes tag

    A Raid-hez hozzá szólva én 1 Kr7a raid-et használok a megjelenése óta semmi gond vele,Xp az op. rendszer nem döl össze hetente!!A telepitésen sok múlik!!A gépben 3 vinyó van a Raiden az ide-n csak a szokásos.Egyébként a Raid szerintem inkább hosszú távú befektetés a bövithetösége miatt.;]

    A november 24-én történt hackertámadás miatt elvesztek az adataim...

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz wazzu #18 üzenetére

    Az NF a jobb mert Diamondtron képcsöves. A DFX nem igazi flat, csak ''laposított''.

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • wazzu

    csendes tag

    Változott néhány dolog.
    Megrendelő Cordless billentyűzetet+egeret akar (pl genius,vagy Logitech)
    Valamint 17-es LCD monitort. Egyenlőre.
    Próbálom lebeszélni.:)
    Mégis: mennyire ismeritek a cordless bill egereket? Jók? Melyik milyen? Megbizhatóak? Mobilt nem zavarják? Stb.. Minden érdekel.
    LCD-nél van márka,amit érdemes,vagy mind elég jó? (Ha mégsem tudom lebeszélni)
    :)

  • Den

    veterán

    válasz wazzu #21 üzenetére

    Miért akarod lebeszélni? A 17 colos tft király dolog ha van pénze rá az embernek.

    A wireless billentlyűvel is csak annyi bajom van hogy környezetszennyező elemeket használ, de egy logitech, cordless desktop ezt meg a drágaságát leszámítva űberkirály cucc. Semmit nem zavar egyébként, és megbízható is.

    www.simson4t.hu

  • wazzu

    csendes tag

    válasz Den #22 üzenetére

    LCD :
    +
    kontrasztos kép, nagy fényesség
    nincs olyan sugárzás,ami károsítja a szemet
    vékony,könnyű
    érzéketlen a mobilra,meg az ilyesfajta bezavarásokra
    keveset fogyaszt

    -
    gyengébb felbontás,képminőség
    nem alkalmas annyira video lejátszáshoz (tehetetlenség)
    bizonyos szögön túl nem látszik
    nagyon drága

    CRT:
    +
    Jiobb képminőség,felbontás
    alkalmasabb videóhoz
    oldalról is látszik
    olcsó

    -
    van szemnek rossz freki,de 100hz körül azért szemkímélő
    mobil bezavar
    éssatöbbi,ami előny az LCD-nél

    Namost döntsétek el,melyik a jobb.
    SZERINTEM még nincs olyan minősége,hogy megérje a 3x árat.
    Ez indokolatlanul megdrágítaná a rendszert,nem kell feltétlenül elszállni!
    Ez az én véleményem,de hozzá kell tennem,hogy egy LCD-t én is elfogadnék. Nameg azért összeraknám neki,foggal körömmel nem küzdök ellene.....
    :DDD


  • wazzu

    csendes tag

    Sziasztok!
    Az a helyzet,hogy lassan összerakom a gépet,de még alaplapban kicsit tanácstalan vagyok.
    Tehát van az ASUS,de ebből mint kiderült raid-es példény kell. Amit én néztem,az a P4B-533.
    845E chipset, ebbe működik a ddr333-as (pc2700) ram modul? Másik,hogy ennek a raid-es
    példánya milyen névre hallgat..? Hirtelen nem találtam ilyen raideset..
    A Gigabyte-ot néztem még. Ezügyben is kéne egy kis info:
    8IEXP : ez raides, szintén 845-ös sok extrával,ára 42180. Ez is jó lenne, tudja valaki,ez kezeli a ddr333-at?
    Amit a prohardver cikkében is olvastam,az a 8INXP. Na ez már Granite Bay-es, fogadja a nagyobb procikat is,
    nem lenne érdemes inkább ezt? Azonban ezt sehol nem látom,hol lehetne megvásárolni. (Egyáltalán fellelhető valahol?)
    Szóval jó lenne egy kis tanács,és felvilágosítás ebben a témában,és akkor el tudom kezdeni végre a vásárlást.
    Persze mindenről beszámolok,mit mennyiért sikerült összeraknom,hogy megy,tesztek,a vásárlás
    tapasztalataival együtt!
    Addig is köszi a helpet,mert már golyózik a szemem,annyi féle van. MSI esetleg érdekel még,ami szintén
    845 (vagy granite bay:))) ) + RAID-et tudja..

  • Doom

    aktív tag

    válasz wazzu #21 üzenetére

    LCD-ből extra-gagyit nem tudsz venni, mert fejlett technológiát kíván az előállítása a paneleknek. Inkább nézd meg a specifikációit, valamint a képét, különösen figyelj a halott képpontokra (ha jól emlékszem csak akkor cserélik, ha 5-nél több ilyen van, de ebből egy is idegesítő)

  • Den

    veterán

    válasz wazzu #23 üzenetére

    ''gyengébb felbontás,képminőség''

    5 évvel ezelőtt...

    ''nem alkalmas annyira video lejátszáshoz (tehetetlenség)''

    ma már csak a nagyon gagyikra igaz...

    ''bizonyos szögön túl nem látszik''

    ma már ez se nagyon probléma

    ''nagyon drága''

    Ha szán rá ennyit miért ne vegye :)


    Nézz meg egy mai márkás tft, kicsit elavultak a nézeteid :)

    www.simson4t.hu

  • rog

    addikt

    válasz wazzu #23 üzenetére

    szerintem meg az lcd videohoz inkabb alkalmasabb . mert ott nem latszik annyira, hogy lassu, mint mondjuk ha a desktopon athuzol egy ablakot.

  • wazzu

    csendes tag

    Okok, végülis lehet,hogy igazatok van.... Megnézegettem pár LCD-t,persze ezért az árért azért nem rossz.Mármint a minőség,megbeszéltem vele,még eldöntik.. Nekem már tökmindegy:)
    Alaplaphoz vmi info? Most ez a fontos,a többit már lerendeztük úgy néz ki.

  • Tibo

    csendes tag

    Wazzu!
    A maxtor vinyók garija most már 1 év!Egyébként szerintem Maxtor vinyó lenne jobb!!!

  • lao ce

    aktív tag

    hat, nekem is kell gepet vennem (ket reszletben, egyet most, egyet januar/februarban). viszont van egy par problemam, tudnatok segiteni?

    ime amit biztosnak erzek:
    - INTEL PENTIUM 4 2.53G $250.69
    - GIGABYTE GA-8SG667 SIS 648 CHIPSET ULTRA ATA133 ATX FORM FACTOR 1xAGP(8X)/5xPCI/3xDDR W/ USB 2.0 & AUDIO $87.74
    (alternativa: soyo px400, SZERELMES VAGYOK BELE, 150 dollarokok)
    - WD 80GB 800JB EIDE ULTRA-ATA/66-100 8.9MS 7200RPM 8MB BUFFER $116
    - Sony DDU-1621 DVD-ROM: 16x Max; CD-ROM: 40x Max $41.91

    problemak, kerdesek:
    1) RAM 512 mb kellene bele. a giga altal garantaltan hasito 400-as ramok (amik szobajohetnek):
    Samsung 256MB PC3200 DDR400 32X64 ; M368L3223DTM-CC4 ($79.52 x2)
    Kingston 512MB 400MHz DDR PC3200 DIMM CL2.5 ; KVR400X64C25/512 ($218)

    ezek tuti jok. am van egy 512-es samsung is:
    512MB PC3200 64X64 DDR400 ; M368L6423DTM-CC400
    amit nem emlitenek a garantalt memoriak kozott, viszont mindossze 150 dollar.

    kockaztassak, es vegyem meg a 70 dollarral olcsobb 512-es szamszungot, vagy menjek a biztos kingston-ra? mennyire biztosan mukodik vagy nem mukodik ez a 400-as sebesseg?

    2) milyen hazat ajanlotok? itt, ahol most vagyok, szinte kizarolag antec hazak (es tapok) vannak. szep-szep, de ezek a kek-lila izek nem tetszenek annyira, a toronyhazaknak meg ajtaja van ami baromsag egy asztali gephez -ugyis nyitva kellene tartani folyvast. szoval kerestetik egy szilard, szolid, ajtotlan, jo hutesu/huthetosegu, normal szinu (vagy nagyon szolidan szines), legalabb 4 kulso-nagy helyes haz. ha nincs benne tap akkor $100, ha van benne akkor $150 koruli felso arhatarral. tud valaki ilyenrol ami klassz? 150 penzert lattam mar tower-t amihez adtak 430-as powert es ket vagy harom case fan-t, de sajna ajtos volt (ha nincs mas, akkor az lesz megveve).
    ha tap nelkulit ajanlotok, akkor rendelek bele ENERMAX EG365P-VE(FC) 350W tipust. persze a fene enne meg, van VE(FCA) meg VE(FMA) de a kulonbsegrol sejtelmem sincs.

    3) a proci hutohoz (is) tok hulye vagyok. probaltam utana olvasni, de nem nagyon jutottam dulore. halk kellene, es legyen benne egy kis plusz erotartalek. foleg a tapasztalata erdekelne olyannak aki hasznal ilyesmi procit egy ideje, nem tulhajtva (vagy minimalisan) a joszagot.

    4) mekkora baromsag / penzkidobas, hogy veszek egy AGP 8x, ATA 133 -as alaplapot, aztan bele egy ATA 100-as vinyot, es majd jovore egy 4x-es videokartyat?

    nicht kompot

  • urdwon

    csendes tag

    válasz Hacked_4125 #4 üzenetére

    A Club3D-s 4200XP-rol csak egy kis eszmefuttatas... haver kicsengetett erte 60 feletti arat... 2 het utan kep szemetes, hibas. Ember kartyat visszavisz, es azt latja, hogy a szervizben legalabb 5db all javitasra/cserere varva.
    Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem jo a Club3D-s kartya, de hogy ebbol is ki lehet fogni gyenge darabot, az tuti.

  • wazzu

    csendes tag

    Megvan a gép:)
    Majdnem minden sikerült, sajnos cd íróban nem kaptam olyat,amit akartam,szóval itt a lista:

    ASUS P4B533-E (fullos változat: Lan,raid,firewire,hang) 50200-ért..
    P4 2.4Ghz Northwood
    vmi. easystream hutő (nem lesz húzva a cucc,nem kellett spéci)
    kiegészitő venti a házra
    512 Mb Samsung ddr pc2700 RAM
    Club3D Geforce Ti4200 128Mb Tvout (jó sokat kellett utánna menni)
    2db Seagate 40Gb 7200rpm (sajnos maxtor 60Gb nem volt,ugyanolyan áron!)
    LG Cd író 48x/16x/48x dobozos (nem volt Teac amit néztem)
    Toshiba DVD ROM
    Azona multimedia bill.
    Microsoft intellimouse optical usb/ps2
    400W táp+midi ház
    teac floppy drive
    egérpad:)

    Egyenlőre bebootol, raid beállítva, eddig jutottam..

Aktív témák