Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dunc

    nagyúr

    válasz dante3 #45 üzenetére

    Az úszás halálos lett elhiszem,hogy nem egy Darnyi.....de ,hogy fél óra alatt ér át egy pocsoján,mindegy kiváncsi vagyok milyen lenne felfejlesztve az úszás.A lovaglásal kapcsolatba azt kiprobáltam,gogy 4 pötyöt fejlesztek rajt akkor már jó.A kardelrakás,elövétt stb tényleg elnagyolt de már most kiadtak rá 2-3 javitást tehát foglalkoznak a játékkal és javitják a hibákat. Ha meredek helyre érsz akkor ot elég nehezen mozog és sokszor bele lehet gabajodni én maradok a járt útakon.Grafikailag elég jó lett és mondjuk van olyan legalább mint a gothic 3 az optimakizálásról nem beszélve mert az jóval gyengébb minöségben muzsikál nálam ,az oblivion meg úgy simán megy maxon de az nekem nem jött be bár a főszálon végigszaladtam de valahogy nem vonz és a kiegészitőtt hagytam is.Ősszeségében tetszik a játék győnyürű grafikai megvalositások vannak benne idöjárás,fény árnyék munka a hdr segitségével a sztori érdekes,sok változatok mellékküldetés annyi,hogy egy kicsit erösebb konfigon többet mutatna mert a mostani gépemen kompromiszuokat kell kötnöm.
    Amit még nem értek,hogy hol és kitől lehet új dolgokat megtanulni.

Új hozzászólás Aktív témák