Új hozzászólás Aktív témák

  • bugmenot

    csendes tag

    Sziasztok! Nekem is lenne egy elég nagy problémám! Az lenne a gondom, hogy hétfőn vettem egy Samsung LCD TV-t egy vállalkozótól kb fél áron, hazahosztam és a TV adások olyanok, hogy ugrál a világítás. Először azt hittem a dinamikus kontaszt miatt, de elég zavaró volt, elmentem a mediamarktba megnézni hogy ott is ilyenek-e, de nem, ott teljesen jók. Hála istennek találkoztam ott egy ismerősömmel, aki a pont a TV-s részen van. Ő mondta, hogy valószínű a jelerőséggel van a gond, mert a samsung TV-knek nem jó a beépített jelerősítőjük. Azt tanácsolta hogy kipróbálás gyanánt kössem át egy vidón, be is hoztam a nappaliból és sokkal jobb, néha még bevillan de már egész jó! Szóval Szerintetek ha vennék egy jó jelerősítőt az megoldaná a problémám teljesen? Akkor jó lenne a kép? Ja és ha valaki ért ehhez, a dinamikus kontraszt miatt mennyire szabad ugrálni a háttérvilágításnak? Ha jó lenne a jelerősítő, merre találnék szerintetek olyat ami jó nekem, egyáltalán milyet vegyek? Előre is köszönöm a segítségeteket!

Új hozzászólás Aktív témák