Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thrawn

    félisten

    válasz Egzee #2 üzenetére

    AM2-ben éppen 4 féle 3800+ van, mindegyik 2 GHz-en jár. Itt megnézheted.
    A tiéd valószínűleg ez lesz.
    Tuningnál előre sosem tudni mennyi feszt tudsz adni a procinak, számít az is mivel hűtöd. Hiába mondanám hogy adhadsz neki 1.45V-ot ha a melegedés miatt hibázni fog. Először azt mondanám alapfeszen emeld az órajelét, és teszteld ORTHOS-al miközben figyeled a proci hőmérsékletét a CoreTemp-el.
    Vedd vissza a HT szorzóját 4-re vagy 3-ra, és ha kell akkor oszd vissza a ramokat is.

    ps: Az aláírásodban javítsd ki a DDR3-at DDR2-re. Köszi :)

    Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

  • Zsolt988

    újonc

    válasz Egzee #2 üzenetére

    Kőszi figyu nemtudom még él e ez az oldal igy 2016 ban lenne egy pár nagy kérdésem ha visszair valaki akkor leirom

    ja mostmár látom él még :D

    Szoval az egyik kérdésem az lenne hogy van egy régi 2007 es gépem akkor ujjon volt véve eddig nem nyultam hozzá de mostmár nagyon gyenge : Amd athlon 64x2 5000+ 2.6ghz 2 gb ddr2 800mhz ram és eddig egy ati radeon hd 3650 fél gb os volt
    Nekem lényegében a gép cs go ra kellene meg ilyesmikre de laggol (fuuu anyi minden van az agyamban míg leirom :D :D ) 275W os tápom van 2db ram slot és am2 es foglalat ez a nagy problémám mindig mindenben .
    Szoval vettem egy asus gt 440 1 gb ost és azzal már jobb let kb 50 fps de pl mikor meghaltam nagyon belagolt szerintem Cpu meg a ram limit ha felraktam 1680x1050 ugyananyi fps em volt mint 800x600 on meg ha a texturát is fenneb huztam szoval kellene bele még 2 gb ram de sajnos csak 2 slot van szoval kikkel cserélnem 2x2gb ra (mert 2x1 gb van) (nagy nehezen használtan találtam is 2x2gb ot ami 800mhz) és OC -znám a cpu-t és akkor már jo lenne (még soha nem OC-ztam de ha itt mindent elolvasok akkor profi leszek :D ) ja és vennék egy cpu hűtőt (Deepcool IEMINFS2 vagy arctic frrezer 64 plus)

    Szoval a nagy kérdés az lenne hogy a 275W os ATX es tápom megbirná ?? a +2gb ramot és a kb 2.6ghz ről 3.0 ra huzot procit?? ja és egy régi WD 250gb os vinyo van (a dvd olvaso kivan véve mert megment )
    Mert ugye még vetttem bele + ba a gt 440 et ami tőbet fogyaszt a gyári a hd 3650 nél

    A másik kérdés hogy win 10 32bites em van és a 4gb ram nak 64 bit kellene ?? mert 1gb os a vga-m
    ahozz ujrakel telepiteni? (a procim 64 ,,alapu,, )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák