Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soulfly842

    addikt

    válasz Lauda #5313 üzenetére

    Sokkal többen fognak más magán-célok miatt is ingázni. Családi összejövetelek is könnyebben összehozhatóak lesznek és távolabbi ingázás esetén (kirándulás (húsvét miatt plusz apropó, család látogatás ingzáhatás))

    Ilyen intézkedésekkel sehol a világon nem állítottak meg még ilyen szintű 'helyzetet'.

    A lavina itt megállíthatatlan lesz, a lélegeztetésre szorulók száma meg hetekig nőni fog még... 1480 Lélegeztett mellett.. Többeket küldenek haza a remdesivir alkalmazása miatt. A kiírt remdesivir alapján sok ezreket - akik eddig kórházi ápolásra szorultak. Az EÜ tovább fog telítődni. Én már biztosan nem szeretnék ilyen heylzetben kórházba kerülni.

    #5315Kékes525

    Bocsi, most az egyszer nem emeltem ki az idézett szöveget. Nem én írtam, a cikkíró.

    Rossz a helyzet. Tragikus. S egyre rosszabb lesz így...

    ___

    Azzal egyébként, hogy kintebb tolták a kijárási tilalmat, azt is elérték, hogy még többen ingázzanak össze-vissza az országba, még többen tobzódjanak majd a hosszú hétvége/húsvét alatt (a család látogatás, körbeölelkezésen túl).

    Akkora is - már most - sokkal szigorúbb szabályokat kellett volna kiírni!

    Rosszabb lesz ez így, mint a karácsony. Egy százszor rosszabb, kritikusabb helyzetben.

    Remélem, hogy létszámon felül toltak be még a kórházak mellé hűtőkonténereket (amit nov-dec-ben már volt aki fotózott Db-ben, vagy Nyíregyházán - szükség lesz rá)

    [ Szerkesztve ]

  • Ringman

    nagyúr

    válasz Lauda #5313 üzenetére

    hogy ne vegyenek a t. állampolgárok 9-kor alkoholt a boltban hogy utána közterületen csoportosan elfogyasszák.

Új hozzászólás Aktív témák