Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz andor80 #31193 üzenetére

    Nem személyeskedtél, inkább engem ragadott volna személyeskedősebb reakcióra az, ami a hozzászólásodból kiszűrődött .
    A tesztelésben a nagyobb állami szerepvállalás szükségességét egyébként én is említettem alig pár hozzászólással később. (De ez nem jelenti azt, hogy ha k*cs*g az állam, és nem teszi a dolgát rendesen, akkor te is automatikusan fel vagy mentve az alól, hogy bármit is magadtól tegyél. Normális esetben az emberekben kellene, hogy legyen egyfajta felelősségérzet... de ez sajnos nagyon kiveszett mára az átlagból. És ebbe beletartozik az is, hogy ha mondjuk egyértelműen érzem, hogy valami olyasmiben, ami akár lehetne az is, megbetegszem éppen, és amúgy "halló, jó reggelt kívánok!" éppen egy induló/felfutó járvány van, akkor nem azt mondom, hogy "az állam dolga lenne, én nem adok ki erre külön pénzt, dögöljön meg mindenki", hanem legalább a szűkebb környezetem megóvása érdekében elébe megyek az eseményeknek.)

    A covid apokalipszis megjegyzésedet egyébként nem értem. Ugyanis annak a bizonyos hozzászólásomnak a lényege az volt, hogy közel sem minden köhögő/tüsszögő ember covid fertőzött, mert éppen bejöttek egyéb felső légúti vírusok is.

    Endure. In enduring, grow strong.

Új hozzászólás Aktív témák