Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ecaddict

    senior tag

    válasz vargalex #976 üzenetére

    Én is újra megcsináltam a tesztet RT-N16-on. Az, hogy valami fut vagy sem, nemhogy nemsokat, de egyenesen semmit sem változtatott.

    Amit feltettél a datára nem tudtam futtatni, mert ezt dobta:

    /usr/local/sbin/openwrt_cpu_bench: line 1: syntax error: unexpected "("

    Így kénytelen voltam fordítani.

    Eredmények:
    RT-N16@480MHz|| 2010-05-13 || ''Author'' || 2.5s || 6.5s || 5.6s || 2.7s || v0.6 |
    RT-N16@533MHz|| 2010-05-13 || ''Author'' || 2.3s || 5.9s || 5.1s || 2.4s || v0.6 |

    Kicsit jobb lett mint korábban, gondolom az évek alatt azért jobb lett a gcc fordító (legutóbb valami binárist googliztam).

    Részletek az RT-N16 fórumban: Link

    Ami még érdekes, hogy nekem 11K-ban elfért a bináris.

    Szerk: A float teszt emulátorból megy (gondolom minden belefér a cache-be). Egyébként meg nem ugranék konkluzókba, az Olegen minden WL-500-as progi fut, csak gyorsabban mint a WL-500-on. Azaz jóval kevesebbet kell bütykölni.
    Ja és Linux gurunak sem kell lenni. Érdemes megnézni a fórumot.

    [ Szerkesztve ]

    ### RT-N16, WL-500 Oleg optware script ami majdnem mindent feltesz ### ===========> http://wl500g.info/showthread.php?t=23684 <===========

  • Maximusz

    aktív tag

    válasz vargalex #976 üzenetére

    Sziasztok!

    szerintetek hogy lehetne az képen látható megosztást "beállítani"?

    a lényege, hogy van a samba szerver

    ahhoz kapcsolódna kétféle felhasználó
    -aki látja a privát tartalmat, és írni is tudja (a publikus résszel egyetemben) (amolyan root szintű userek)
    -aki nem látja a privát tartalmat és csak olvasni tudja a publikus részt, írni nem (de a publikus részben van egy mappájuk (közös), amit tudnak írni is. (amolyan felhasználó szintű user-ek)

    -ha lehetne jó lenne külön felhasználónév/jelszó hozzárendelése a különböző felhasználókhoz

    egyáltalán képes erre a szamba?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák